Beldeck isimli üyenin son içerikleri

1. B

max 4k telefon önerisi

şuan bende j7 prime var bi tane yurt dışından var redmi 10c onu önerdiler ama onun ön kamerası j7 den daha kötü :D
  2. B

max 4k telefon önerisi

max 4k telefon önerisi kamerası ve hafızası iyi olsun yeter önceden max 5k diye konu açmıştım bütçeyi düşürmem gerekti önerilerinizi bekliyorum :)
  3. B

max 5k telefon önerisi

anladım hocam sağolun
  4. B

max 5k telefon önerisi

y70 hoşuma gitti, performanstan kastınız nedir hocam?
  5. B

max 5k telefon önerisi

max 5k telefon önerisi lazım hafızası yüksek kamerası iyi olsun bu kadar :)
  6. B

rdr 2 tarzı saracak hikaye oyunu önerisi

ac nin hikayesi çok etkilemiyo ya bana sadece adam kesip biçme oyunu gibi geliyo oyun güzel fakat hikayesini sevemiyorum ben ac nin
  7. B

rdr 2 tarzı saracak hikaye oyunu önerisi

rdr 2 tarzı saracak hikaye oyunu önerisi lazım arkadaşlar sistem sıkıntısı yok yeterki rdr gibi güzel saracak bi oyun olsun önerilerinizi bekliyorum
  8. B

Bilgisayarımda bir şey çok fazla yer kaplıyor.

Normal kanki 240gb ssd nin dolması
  9. B

Yardım Aldığım fakat kargoda olan Monitör hakkında sorular

Hayır aynı monitörü kullanıyorum bi kaç aydır hiç bir problemle karşılaşmadım
  10. B

Çözüldü✓ Monitör 165hz hız aşırtma nasıl yapabilirim

1 ay olmuş cozmussundur buyuk ihtimal ama yinede söyliyeyim monitörün kontrol panelindr overclocking diye bir seçenek var onu açacaksın ve hz değerini 165 e çekeceksin
  11. B

Monitör konusunda yardım

Ölü piksel testi yap gelir gelmez yeter. Ayrıca monitörün aynısı bende var çok iyi monitör tek sıkıntısı ayağı uzun düşük sens oynuyosan mouseyi çevirirken çarpabilir
  12. B

valorant ta hangisi daha iyi performans verir

Ben kullanıyorum bi kaç aydır hiç bir driver sıkıntısı çekmedim hocam
  13. B

Steelseries Rival 3 alınır mı?

Alınır hocam yeni aldım bende kullandım biraz önceden gamepower bane kullanıyodum baya fark etti eski mouseyle bildiğin flick atamiyodum mouse yi dondurmeye çalışırken takılıyordu yeni mouseyle adeta uçuyorum hocam tavsiye ederim
  14. B

17k monitor dahil sitem

Edit yapacaksa rtx 3060 falan alırsın o bütçeye
  15. B

i3 12100f i, i5 12400f ile upgrade etmek istiyorum yardım

Tamamdir sağolun
Top Bottom