bell0 isimli üyenin son içerikleri

1. B

steam profilimde çizim vitrin görünmüyor

10 level olamadım. tesekkür ederim hepinize
  2. B

profil düzenlede göremedim öyle bir şey nerdem bakıcam tam olarak kusura bakma yeni başladım steami kullanmaya
  3. B

kulak içi kulaklık önerisi

evet. mediamarktan almıstım elden
  4. B

kulak içi kulaklık önerisi

Sony MDR-EX15APB Kulakiçi Kulaklık Siyah 2-3 sene kullandım ben sanki kulağında yokmuş gibi bi hissiyatı var. sesi bassı dışarı ses gitmemesi vs. baya kaliteliydi. daha sonra rafa kaldırdım bi kaç ay sonra tekrar kullanayım dedim sol tekinden ses gelmiyordu ama. şuan tekrar almayı düşünüyorum...
  5. B

arkadaşlar steamı yeni kullanmaya basladım fakat takıldığım yer şu tarayıcıdan steame girdim çizim oluşturdum fotoğraf yükledim konsola kod yazdım onaylanması için bekledim falan ama profilimde sadece son etkinlikler görünüyor çizimim görünmüyor. daha onaylanmadı mı acaba baya bi bekledim...
  6. B

Protokol Sheriff alınır mı

eski bi battle passde vandal skini vardi adını hatırlamıyorum ona benzetiyorum ben kuronamiyi. bence protokol daha güzel eskiden almak istemiştim hep
  7. B

Çözüldü✓ Bilgisayarı TV'ye bağlayınca ses gelmiyor

bende işe yaramamıştı
  8. B

Epic Games aynı hesapta 1 kişinin hikayeli 1 kişinin Online oyun oynaması

aynı durumu gta5 için araştırmıştım. oynanmıyor diye biliyorum 1714500779 yani online offline nasıl olur bilmem ama aynı anda aynı hesaptan oyun oynanmaz
  9. B

çift monitör kullanırken performans düşüyor

bilmediğimden sorucam. bi monitörü ekran kartına diğer monitörü anakarta bağlamak mümkün mü sistem çalıştırır mı öyle
  10. B

Ortaokulda Devamsızlıktan Sınıfta Kalır mıyım?

yeni sistemden haberim yok dediğim gibi ben geçmiş hikayemi anlattım. ortaokulda bırakıcaklarını zannetmiyorum en kötü müdür devamsızlıklarını silmek için velini çağırır, velinin onayını alır. ben lisedeyken müdür yardımcısı 3 kere devamsızlıklarımı silmişti. için rahat olsun yani. belge içinde...
  11. B

Ortaokulda Devamsızlıktan Sınıfta Kalır mıyım?

ben 8. sınıfken okulun bitmesine 1 ay kala tüm derslerimiz bitmişken türkçe hocamız 'biz tüm sene size son aylar okula gelin, okula gelin bakın kalırsınız demiştik. tüm sene sizi kandırdık siz şuan boşuna geliyosunuz. şuan ortaokulda devamsızlıktan kalma diye bir şey yok, silinir...
  12. B

cs2 derece sistemi

bi sorum daha olcak seçkin xpsi 3 günde sabah akşam oynamama rağmen %55den %57ye anca çıktı bu biraz zor doluyo sanırım. hızlı xp kasmak için extradan bir şey yapabilir miyim. yapılcak görevlerim var mı varsa nerde yazar göremedim hiç
  13. B

cs2 derece sistemi

peki normal rekabetçide sayılı rank vermiyosa neye göre artış sağlıyo
  14. B

cs2 derece sistemi

dedim ya kankam ne kadar kazanırsam kazanayım orda hep 10 maç kazan yazıyo
  15. B

cs2 derece sistemi

selam cs2ye yeni başladım yeni premium aldım. oyunun lobisi hakkında çok bi bilgim yok derece sistemini öğrenmek istiyorum sizden. ben ne kadar kazanırsam kazanayım profilimde hep 10 maç daha kazan yazıyor, seçkin oyun modu kilitli kısımda ki xp dolduktan sonra mı 10 maç kazanmam gerkiyor birde...
Top Bottom