Bendis1 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Sistemim Marvel Spiderman Açar Mı?

hocam denemek ne kelime pazar günü başladım salı bitti oyun çıktığından beri beklediğim için :). Akıcılığa gelcek olursa evet akıcı ama tamda değil yani o smootluğu hissedemedim şehir içinde ağ atıp gezerken hele hele hiç ama hiç akıcı değil çünkü 33 30 fps hele hele gece şehir içinde ağ atıp...
  2. B

Gamepad kendi kendine basıyor

Beyler resimlerdede gördüğünüz gibi iki aygıt gözüküyor ama bir aygıt var birisinde her şey normal ama ikinci fotorafta ked kedine tuşlara basıyor gözüküyor çözümü nedir. bide internetten USB Oblivon diye bir uygulama gördüm tüm drvilerları siliyor işe yararmı?
  3. B

Spiderman gamepad okumuyor

Kullanımda işe yaramadı tam bulamadım bildiğin video varsa atarmisi
  4. B

Arkada öyle bir şey yok hocam Steam zaten benim kolu PS3 kolu diye görüyor patch i beklicem
  5. B

Hocam oyunla alakalı Steam kolu okuyor ama spidermande aktif olmuyor
  6. B

Wonderboy 1660486705 Nasıl yani rejs
  7. B

Spiderman oyununda gamepad okumuyor Steam okuyor ama oyunda çalışmıyor herşeyi denedim yardım edebilecek varmi
  8. B

Yardım %99 fps nedir onemlimi

Anlamadım nasıl yani reis
  9. B

Surucum güncel ama yotube videlarinda bu kadar fps düşmesi olmuyor
  10. B

1050 ti 4 GB 16 GB ram i7 7700 Laptop 1660472384
  11. B

Marvel Spiderman remastered da 40 fps alıyorum ama %99 fps hep 20 lerde ve bu kasma yaparmi gpu kullanım %99-95 de ama CPU kullanımı %60-40 yardımcı olursanız seviniirm
  12. B

Yardım Laptopmu daha iyi masaustumu

Benim laptop 1050 GTX 4 GB 16 GB ram i7 7700 aynı sistem misal rdr 2 olsun rdr2 de laptop ile 40-50 alınırken masaüstünde kaç alınır?
  13. B

Yardım SİSTEMİM MARVEL SPİDERMANİ KAÇTA AÇAR

Reis bu adamı ki masaüstü benimki laptop fark eder mi? Yani 3 4 fps farkeder laptop ve masaustu
  14. B

Yardım SİSTEMİM MARVEL SPİDERMANİ KAÇTA AÇAR

GTX 1050 ti 4 GB 16 GB ram i7 7700 laptop hangi ayarlarda hangi fps alabilirim fsr desteği ile
  15. B

Save dosyasında sıkıntı olurmu

Offline oynayınca sorun yok hiç kimse oyununa giremez bir şey yapamaz ama benim aklım save dosyasında kaldı oyunu indirdinmi 1660409897 Bir şey sorucam
Top Bottom