benkendimveyineben isimli üyenin son içerikleri

1. B

Şuan alınabilecek en iyi 4070li sistem tavsiyesi. (özelleştirmesi dahil)

https://www.gaming.gen.tr/urun/394630/mesut-cevik-gg-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-tuf-gaming-geforce-rtx-4070-ti-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sistemi özelleştirip sıvı soğutmalı ram ve ssd artırmalı alsam mantıklı düzeyde kaça patlar? Aynı işlemi 4070e yapıp mı alsam çok...
  2. B

Hocam elinize sağlık ne güzel hazırlamışsınız teşekkür ederim. Hazır sistem tek bir yerden alıp işi bitireyim diyordum. Hazır sistemlerden özelleştirip alsam hem kolay olur hem kurulu gelir diye düşündüm.
  3. B

En çok performans yerine en tutarlı olanı seçmek isterim. Uzun süre kullanacağım çünkü. Bilgisayarım da bozuldu. Şimdi almam gerek. Zahmet olmazsa 4070ti sistemi ve 4070 sistemi verimli kullanacak şekilde özelleştirip atabilir misiniz?
  4. B

O zaman 4070ti alırsam mecbur soğutucu ssd ram vs yükseltmem gerekecek bütçeyi çok aşacak. 4070 alıp özelleştirsem bütçeyi aşmam. 4070 ile 4070ti arasındaki fark için bundan vazgeçmeye değer mi? O kadar fark oluyor mu?
  5. B

Özelleştirmesiz direkt alınabilir mi hocam? Diğer parçaları nasıldır? 4070 ekran kartı yapıp diğer parçaları yükseltmek daha faydalı olur sanıyordum. Sanırım yanılmışım. Soğutması ile ilgili sorunlar olur mu? Bu konuda bilgi sahibi değilim sorularım için kusura bakmayın. Vakit ayırıp cevap verme...
  6. B

Arkadaşlar merhaba. Sizlerin yeni yılınızı kutlarım sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl dilerim. 45.000 TL bütçem var. Birçok konu açılmış herkes farklı sistemler önermiş. Bütçem max bu kadar. Bu fiyata kadar özelleştirmeler dahil iyi bir 4070 hazır sistem almak istiyorum. Kafam çok karıştı...
  7. B

Babama İş için basit ve kullanışlı laptop arıyorum.

Bütçe çok önemli değil ama aşırı pahalı da olmasın hadi max 12.000 TL diyelim. Derseniz ki 1000 - 2000 daha koy şunu al bu daha güzel, ona da tamam derim.
  8. B

Cevaplarınız için teşekkürler https://www.amazon.com.tr/Acer-Extensa-EX215-54-57LW-i5-1135G7-Graphics/dp/B0BTDPWYN7/ref=pd_vtp_h_pd_vtp_h_sccl_4/259-2679024-0304468?content-id=amzn1.sym.88e7d3bd-bfc0-4aca-97a3-d2f3e48234c1&pd_rd_i=B0BTDPWYN7&psc=1 Galiba bu fena değil gibi. 1-2 gün daha...
  9. B

Arkadaşlar merhabalar. Babama İş için bir laptop almak istiyorum. Sadece fatura kesecek arada Youtube'dan bir şeyler izliyor, müzik dinliyor. Kullanışı kolay adamı yormayacak bir laptop arıyorum. Oyun falan oynamaz. Bütçe belirtmiyorum gereksiz pahalı da olmasın. Öyle görsel olarak etkileyici...
  10. B

🔥İndirim 🔥VATANBİLGİSAYAR i7 12700F 3070 SİSTEM 25K🔥

Hocam bütün özelleştirmeleri en üst seviyede ekleyip almak mantıklı mıdır? COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240 ILLUSION ARGB 2xMF120 HALO FANLI SIVI SOĞUTUCU da eklendiği takdirde 34.581,83 TL tutuyor. Bu şekilde biraz uygunsuz oldu galiba ama stok versiyonda işlemci soğutmasında problem...
  11. B

Soğutucu eklemeye gerek var mı hocam?
  12. B

Vatan Bilgisayar peşin fiyatına taksit imkanı sunuyor. Bilgisayarı taksitli alacağım. Nakit param yok. Bunu da göz önüne aldığımda benim için iyi bir indirim diye düşünüyorum.
  13. B

Bu fiyat bandında ve teknik özellikte çok fazla F/P bilgisayar göremedim. Düşük bütçeli bilgisayarlar daha fazla talep edildiği için genelde sponsorlu içerikler onlarla yapılıyor. Böyle olunca ufak bir indirim dahi olsa kaçırmak istemiyorum. Bir yandan da yeni çıkacak ekran kartları nedeniyle bu...
  14. B

Cevabınız için teşekkür ederim. Bu şekilde 27.024 TL tutuyor. 1 saat içerisinde hala stok varsa alacağım. Fikirlerinize açığım dostlar. Çok anlamıyorum o yüzden gelecek fiyatlanmalar ve fırsatlar dahilinde bilgi ve tecrübelerinize talibim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Top Bottom