Berat Elmas isimli üyenin son içerikleri

1. B

Hddden dolayi direk biosa atıyor

Merhabalar elimde bi 1tb bide 500gb hdd var benim pcimde 1tb hdd takınca direk biosa atıyor farklı bir pcile hddyi denedin açılıyor sorunsuz kendi pcmle aynı data kablosu falan 500gb hddyo takınca açılıyor. Ama 1tb hadde biosa atıyor nasıl çözebilirim Özellikler 550w corsair psu R3 2200g...
  2. B

6000-7000 TL telefon önerisi

Merhabalar piyasa 6-7k ya telefon araştırması yaptım şuan aklımda xiaomi redimi note 11 serisinden almayı düşünüyorum. gözümden kaçmış redmi note 11 seirisinden farklı bir telefon öneriniz olurmu diye soracaktım. şimdiden Teşekkürler
  3. B

Mi̇ Garanti̇ Karşilarmi

Mİ Note 10 Lite telefon kullanıyorum kavisli telefon. telefonun sag tarafında 1mm kadar pembe çizgi çıktı. telefonu daha önce sert birşekilde veya ekran üstü düşürmedim. telefonda ekran koruyucu kullanmadıgım için çizikler var sadece. telefonun tamirini garanti kapsarmı. kapsamazsa bana ortalama...
  4. B

telefonum interneti yavaş

telefonum interti 1mb dowlandı geçmiyor. yt insta hiçbirine giremiyorum. wifi tam çekiyor daha düşük bi telefınla aynı şartlarda denedim 20mb dowland aldı. interre sıkıntı yok modemi restetlerdim. wifiyi unutup geri bağlandım mobil veri gayet hızlı. telefonu kapat aç yaptım. değişen bişi yok...
  5. B

Bluetooth kulaklik önerisi

250tlye gürültü engelleme özelliği olan. Ve silikonlu yapıya sahip bt kulaklık onersi verirmisin
  6. B

Bahçe için güvenlik kamerası

Sıkıntı şu bahçeyle ev arası 30metre o yüzden dedim gibi şarjlı bı kamera tercih etmeyi düşünüyorum
  7. B

Ortalama ne kadar bı bütçeyle olur. İnternette baktım ev içi kullanım kameralar 300tl bandinda
  8. B

Arkadaşlar köyde bahçemiz var. Sürekli bisiler çalınıyor. Bizde merkezde oturuyoruz. Bana ortalama 1hafta şarjı yetecek su geçirmeyen kamera varmı varsa öneriniz nedir. Bütçe 350 Not. Çamurlu sulak arazi ağaca montalanacak
  9. B

Windows Mavi Ekran Hatası Nasıl Çözülür (Minidump Dosyaları Açılmıyor)

memtest 0 sorun tespit etti. dierlerini yapıyorum 1621792960 .
  10. B

https://www.mediafire.com/file/o45z477smpdc0yb/Yeni_WinRAR_ar%25C5%259Fivi.rar/file 1621792054 daha onceden konu açmıstım orda ram hatalı olarbilir dediler ram testi yaptım ekran kartı stres testi yaptım hdd testi yaptım bu olan şey donanımsal degil 1621792071...
  11. B

mavi ekran alıyorum oyunlarda. herşeyim güncel donanımım yetiyor oyunlara. sorun şu minidunp dosyları bazen kayddiyor bazen kaydetmiyor kaydetti dosyada açılmıyor. mavi ekran aldımda yüzde lik işaret doluyor 100 oluyor ama kendi yeniden başlatmıyor. ben kendiö başlatıyorum. yardımcı olurmusunuz
  12. B

aux kablosu mik ses vermiyor

https://www.trendyol.com/3deluxe/aux-kulaklik-uzatma-kablosu-1-metre-3-5mm-a-kalite-p-48566210?boutiqueId=61&merchantId=282681 böyle bi aux kablosu aldım bunu uzatmak için görseldeki parçaları hepsini birleştrip bu şekilde kullanılırmı. yaptım mikrofon çalışmadı yazılımsal bi sorunmu yoksa aux...
  13. B

windows 10 pro mavi ekran

https://www.mediafire.com/file/36pz3od48oem826/Minidump.rar/file ama şunu söylim biraz araştırdım dosyaları ben bakamadım. bozuk olabilir 1620569648 C:\Windows\Minidump
  14. B

arşive ekleyip indirme linkimi a arşive ekleyip indirme linkimi atim 1620522354 bu mavi ekran yüzüden 3 kere format attım düzelme olmadı
  15. B

oyun içindeyken her oyunda mavi ekran alıyorum. belli aralıgı yok bazen alıyorum bazen almıyorum. sistemim gtx960 r3 2200g 16gb ram 450w psu oyunları low ayarlarda oynamama rağmen mavi ekran alıyorum. not: driverler ve güncellemeler her şey son sürüm GÜNCEL 1620522007 hatta oyunu geçtim bugun...
Top Bottom