BeratColak5 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Spotify listelerimi nasıl dışa aktarabilirim?

Uzun bir süredir spotify kullanıyorum en son zamnlardan sonra yt music'e geçmeye kadar verdim fakat playlistleri tek tek oluşturmakla uğraşmak istemiyorum. Bunun kolay bir yolu var mıdır?
  2. B

Akıllı saat önerisi lazım

1500 TL Ye kadar akıllı saat arıyorum. Arama, gelen bildirimleri görüntüleme gibi özellikleri olursa çok iyi olur. Pili de 2 3 gün dayanırsa işimi görür. Teşekkür ederim şimdiden
  3. B

Tek el kullanım klavye istiyorum öneri lazım

Şoktaki stokların bitmiş olma ihtimaline karşın bir önerin var mı? 1687119249 Bahsettiğin ürünü buldum BİM'de fakat 9 gün öncenin kataloğu kalmamış olabilir. Başka Tavsiyen var mı?
  4. B

Tek el kullanım klavye istiyorum öneri lazım

700 ila 1000 TL arası bütçem var tek elle kullanım için klavye istiyorum oyun vs oynarken öneri lazım ama bilindik markalardan bir şey göremedim maalesef. Örnek olarak...
  5. B

Klavye önerisi lazım arkadaşlar

Bütçem 300 ile 600 arası red switch olursa mekanik olabilir yoksa mekanik istemiyorum sesinden dolayı. RGB olursa güzel olur.
  6. B

Realme C25S Hafıza sorunu

Daha yeni alınmış bir telefon olmasına rağmen 64 GB hafıza dolu gözüküyor. Telefonu bir kere resetledim yer açıldı fakat 2 ay sonra tekrardan dolu gözüküyor. ayarlardan baktığım zaman ise diğer adı altında 40 gb dosya gözüküyor bunun bir çözümü yok m? Whatsapp falan kullanamıyprum depolama dolu...
  7. B

Kullanılabilir ram 8gb gözüküyor??

Sorunu çözdüm arkadaşlar rami tam oturtamamışım sanırım çıkardım taktım düzeldi
  8. B

Hemen atıyorum bir saniye 1675092406
  9. B

Bilgisayarımda 8x2 16gb ram var fakat bu gün görev yöneticisinden baktığımda donanıma ayrılmış bellek 8.1 GB gözüküyor ve oyunlarda performansım azalıyor bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltirim kafayı yicem yoksa
  10. B

Klavyemde basmayan tuşlar var yardım eder misiniz?

6 kere söküp baştan taktım kanka eksik bir şey yok anlayamadım gitti
  11. B

En iyi cevap veriyorum kanka çok yardımcı oldu
  12. B

Monster abra a5 v13.2 laptopum var. Uzun süredir temizlememiştim. Temizlemek için söktüm ve termal macununu yenileyip eksiksiz bir şekilde geri topladım. (İlk defa yaptığım bir işlem değil tecrübem var). Fakat sorum şu bilgisayarı açmadan önce klavyedeki bütün tuşlar çalışıyordu. Şu an (W E T F...
  13. B

Headset arıyorum yardımcı olur musunuz?

400 TL bütçem var pc de oyun için kullanacapım 7ç1 kulaklık arıyorum yardımcı olur musunuz?
  14. B

Kulak üstü kulaklık arıyorum

600-800 TL bandında bütçem var. Telefonda müzik dinlemek, film izlemek vb. Yani gündelik aktiviteler için kulaküstü kulaklık arıyorum. Mümkünse kulağı tamamen saracak şekilde olsun. Eğer yoksa kulaküstü silikon olmayacak şekilde kulakiçi de olabilir. Edit:kablosuz olmasını istiyorum.
  15. B

RGB Fusion kullanmak istiyorum mümkün mü?

Önerin var mı dostom ARGB için ve destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenirim acaba
Top Bottom