Beratklnc isimli üyenin son içerikleri

1. B

20000 TL bütçem var 2 3 K aşılabilir sadece kasa

Arkadaşlar 20 K bütçe var bunu 2 3 K aşabilirim önerilerinizi bekliyorum . Sistem sadece kasa olsun .
  2. B

20000 TL bütçeli sistem sadece kasa önerisi lütfen

Arkadaşlar 20.000 TL bütçeli sistem toplamak istiyorum sadece kasa için bu fiyat hazır sistem istemiyorum yardım ederseniz sevinirim
  3. B

20.000 TL bütçe monitör ve ekipman hariç

Arkadaşlar 20.000 TL bütçem var . Anakartım var kendisi Asus Rog Strix B550 E Gaming WİFİ . Monitör ve geri kalan dış ekipmanlar da var sizden sadece 20 K bütçe ile en iyi nasıl bir sistem toplanır yardım istiyorum . Şimdiden teşekkürler.
  4. B

Fare ve Kulaklık Tavsiyesi kablosuz

kablosuz kulaklık ve fare önerisi yaparsanız sevinirim kulaklık maks 1600 1700 Fare maks 1100 1200
  5. B

PC upgradi için parçalar ve tavsiye lütfen

Anladım hocam soğutucu konusunda söylediklerinizi dikkate alacağım saolun.
  6. B

Soğutucuda Gamepower kalmak istiyorum kasada aynı marka ve fanların 9u da adreslenenilir RGB fan olduğu için güzel olucak estetik de istiyorum biraz fanda iyi dediler o yüzden . Peki pay da kaç W önerirsiniz
  7. B

Gamepower skadı 360 RGB 360 mm sıvı soğutma olarak geçiyor ismi fiyatıda 1100 TL şuan
  8. B

Öncelikle herkese merhaba upgrade edecek olduğum bir sistem hakkında fikrinize danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. SİSTEMDE İKİ AYRI RAM GRUBU KULLANICAM SIKINTI ÇIKAR MI AYRI BİR YARDIM BEKLİYORUM . Sistem şöyle ; 1-Anakart : Asus Rog Strix B550 Gaming 2-Ekran Kartı : MSI GeForce...
  9. B

MSI MPG B550 GAMING CARBON Wİ-Fİ

Öneri için teşekkürler bu daha iyi sanırım bir de sorum olucaktı bu anakart üstünde iki farklı RAM çeşidi kullansam sıkıntı çıkar mı hz leri aynı sistem upgrade yaptığım için diğer ikisini harcamak istemiyorum
  10. B

18 1800 TL - 2200 TL arası uygun
  11. B

MSI MPG B550 GAMING CARBON Wİ-Fİ anakart almayı düşünüyorum. Fakat fiyatı pahalı olduğu için ve söylentilerden dolayı tedirginim. Anakartta 3060 ekran kartı kullanacağım bu sıkıntı çıkartır mı yardımlarınızı bekliyorum . Teşekkürler
Top Bottom