BeratUzd isimli üyenin son içerikleri

1. B

steam hesabım kac TL eder

4 5 bin desem fazla mı olur az mı
  2. B

fiyat öğrenmek icin yazmıştım buraya nereden satıcağımı bilmiyorum
  3. B

hesaplar o fiyatlara gitmiyor genellikle o yüzden sorayım dedim buraya
  4. B

steam hesabımın içindeki oyunlar bunlar sizce hesabımı satmaya kalksam kac TL ederi var
  5. B

merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş

peki 445lik yere 460 la girer miyim sence
  6. B

bende myp ile farklı bölümde aynı bölümde fark etmez diye biliyorum puanın yetiyorsa geçiyorsun diye biliyorum bu arada senin gittiğin yer kac taban puanıydı senin puanın kactı
  7. B

merhabalar cbü bilgisayar mühendisliği kazanmıştım ama ben istediğim mesleğin makine olduğunu fark ettim ve myp ile dokuz eylül makineye geçmeyi düşünüyorum puanım 460 bölümün tabanı 445 myp ile geçebilir miyim ve myp ile yatay geçişte %30 kontenjan acık yaratıyolarmış diye duydum her üniversite...
  8. B

need for speed unboun

merhabalar need for speed unbounda giriyorum bi 5 dk oynadığımda ekran kararıyor ve sadece efektler kalıyor ekranda oyunum da orijinal ne yapmam lazım
  9. B

üniversite karşılaştırması

kocaeli ve ya pamukkale o kadar kötü üniversiteler mi ben kocaelinin mühendislik alanında ilk 15 de olduğunu falan duymustum
  10. B

şimdi seneye yaklaşık 5 milyon kişi giricek ortalama ve yığılma cok olucak artı bir de bir sene daha kaldırabilir miyim bilmiyorum ve yurt dışına gitme ihtimalim de var
  11. B

12 bine kadar monitör önerisi

https://www.monsternotebook.com.tr/oyuncu-monitoru/aryond-a32-v1-3/?gclid=Cj0KCQjw2eilBhCCARIsAG0Pf8uZBFFDlnjyw6YPXhe17cXY-WIbj1_2MtwgERa3nkMdrZyd74Tu-BIaAip8EALw_wcB
  12. B

bilgisayar mühendisliğidir
  13. B

12 bine kadar monitör önerisi

monster aryond serilerine bakabilirsin bende a32 var cok memnunum
  14. B

48k
  15. B

pamukkale üniversitesi mi daha iyi kocaeli üniversitesi mi bilgisayar mühendisliği acısından
Top Bottom