berkay secocoo isimli üyenin son içerikleri

1. berkay secocoo

Windows 10 en guvenilir sürüm

ilk cıktıgı zmn öyleydi düzelttiler
  2. berkay secocoo

yok bir şey olmaz ama 2004 daha cok gelişmiş 2004 geçmeni tercih ederim
  3. berkay secocoo

2004 süpeer bir sürüm su an düzeltildi laf yok
  4. berkay secocoo

Yardım 8GB ram ama 3.19 GB kullanıyor !

büyük ihtimal arızalı hangi siteden aldıysan ordaki satıcıyla iletişime geç ondan bir cevap gelmesse siteyle bağlantı kur dostum ramler sıkıntılı galiba sen satıcı ile bir konus
  5. berkay secocoo

kulaklık kablom hep dönüyor

evt ama kulaklıkgı cıkartım saga dogru cevirin düzeliyor biraz benim sua n düzeldi
  6. berkay secocoo

Yeni kasa ses sorunu

ayn drivela alakalı knkm
  7. berkay secocoo

kulaklık kablom hep dönüyor

bu durum cok sıkıntı gençler hep döndürünce düzeliyor başka bir çözüm var mı?
  8. berkay secocoo

Ryzen 5 2600 Isınma Sorunu

kasana 1 tane daha fan tak oz mn dostum
  9. berkay secocoo

Ryzen 5 2600 Isınma Sorunu

oyundaki değerler gayet normal dostum bosta iken bu kadar oluyorsa sıkıntı ama
  10. berkay secocoo

200Tl kasa Önerisi

1:kasa Power Boost VK-G2090C RGB USB 3.0 Mid Tower Kasa PSU Yok 247 TL 2.kasa 319S 250W Siyah EVEREST kasa bu fiyata bu kadar bu kasada 200 TL
  11. berkay secocoo

Kulaklık tavsiyesi

gaming gecesi ne zmdnı dostum ?
  12. berkay secocoo

youtube hatası yardım edin

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. (Oynatma kimliği: n0Zq_fcja1m0Ohlf) bu hatayı alıyorum f5 cekince video acılıyoy sebebi nedir acaba 2 3 gündür böyle hata alıyorum
  13. berkay secocoo

lol de fare dropu chat kasma sorunu geç algılama sorunu yardım

lolde fare dropu yiyorum fpsim 150 net ama fare dropı yiyorum chat kasıyor büyüleri geç algılıyor mesela w'ye basıyorum 3 saniye sonra algılıyor ltfn yardım gencler işlemci:intel pentium g860 3.00ghz ram:4gb ram :anakart asus ph 61 M LE ekran kartı: asus 9500 gt 1 gb harddisk 500 gb yardım edin...
  14. berkay secocoo

KASA SEÇİMİ

THERMALTAKE Versa bu kasa nerden hava alıyor kardeşim THERMALTAKE Versa bunu alma
  15. berkay secocoo

Windows hangi sürümü kullanmalıyım?

9 yıllık masaüstü pcde w10 kullanıyorum kasmıyor hemde w10 pro sıkıntı olmaz w10 pro en iyisidir yapıstır
Top Bottom