Berkay0 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Bilgisayarıma windows 10 ya da 11 kuramıyorum

Usb hazırlayıp boot menüden seçtikten sonra anakart üreticim olan asus logosunu görüyorum ardından bilgisayar yeniden başlıyor tekrar asus logosu ve yeniden, müdahale etmediğim sürece bu devam ediyor. windows 8.1 kurmayı denedim sorunsuz kuruluyor. not:format atmaya çalışmadan önce windows 10 vardı
  2. B

Huawei google servisleri kurma

Huawei telefonuma google servisleri kurmak istiyorum eskiden çalışan bir yöntem vardı bu konu hakkında o durum google tarafından fixlendi mi bilen var mı fixlendiyse boşuna uğraşmayayım bahsettiğim yöntem:
  3. B

windows 10 boot lütfen yardım edin

defalarca denedim tekrardan kurmayı farklı usbler denedim rufus ayarlarını değiştirdim aynı sonuç
  4. B

windows 10 boot lütfen yardım edin

windows 10 format atarken kurulum ekranında sona kadar geldim en sonunda tamamlamak için yeniden başlatılmalı yerinde yeniden başlattıktan sonra açılıyor windows logosu çıkıp geri kapanıyor sonra geri açılıyor ve müdahale etmediğim sürece kendi kendine açılıp kapanıyor
  5. B

windows 10 usbsiz format atarken sorun

windows 10 üzerinden yeni bir disk oluşturup o diske iso dosyasını yazarak format atıyordum windows kurulum ekranını gördüm diğer adımlar da tamamlandıktan sonra işlemi tamamlamak için yeniden başlatılması gerekiyor kısmına geldim sürenin dolmasını bekledim yeniden başlatma başladı ancak yeniden...
  6. B

TWS Kulaklık Önerisi

En fazla 150 TL tws kulaklık arıyorum ama şekil olarak aşağı doğru sapı olanlardan olması gerek mikrofonu hiç önemli değil olmasa bile olur sadece müzik için kullanılacak
  7. B

Bütün ümidim gençliktedir sözüyle ilgili hikaye

Atatürk ün bütün ümidim gençliktedir sözüyle ilgili hikaye yazmam gerekiyor, fikir verebilir misiniz?
  8. B

Laptop karşılaştırma

https://www.incehesap.com/lenovo-v15-ada-82c70061tx-15-6-full-hd-notebook-fiyati-48535/?utm_source=google&utm_medium=listing&utm_campaign=48535&gclid=Cj0KCQjwkIGKBhCxARIsAINMioK0LWvkel6TZI86ExdnOiPyvb6CSYWq-5yJtxlvw9CLpqgDYYndOHUaAjXlEALw_wcB...
  9. B

Üniversite için dizüstü bilgisayar

Üniversiteye gidecek kardeşim için bilgisayar bakıyorum sadece online derslere girmesi ve office programlarını çalıştırması yeter, olabilecek en düşük fiyatlıyı arıyorum illa bütçe belirtmem gerekirse 3500 diyebilirim ama varsa daha altı tercihimdir
  10. B

9. Sınıf matematik mantık sorusu

Cevap gelmedi
  11. B

Eödeve de sordum zaten
  12. B

Yardımcı olursanız çok sevinirim
  13. B

Yüksek GB dosya transferi nasıl yaparım ?

Google drive
  14. B

Okul için sırt çantası

9. Sınıfa geçtim bu sene okul için sırt çantası bakıyorum 200tl bütçem var biraz esneyebilir, siyah, mavi tonlarını seviyorum daha çok Önerilerinizi bekliyorum
  15. B

Papara black card teslim

Yaklaşık birkaç hafta önce papara black card sipariş ettim bugün bi adam aradı dışarıdayım açamadım eve gelince aradım adam baya evden konuşuyordu arkadan sesler geliyordu sabah yoktun akşam aradığımda aşağı in kartını vereyim dedi bi de telefonda kimlik bilgilerimi aldı normal mi böyle olması...
Top Bottom