BeroGreen isimli üyenin son içerikleri

1. BeroGreen

Çözüldü✓ MCPE inmiyor (Poco X6 Pro 5G)

Beyler, sebebi öğrenildi. Android 14 yüzündenmiş. Yapımcıya bağlı yani. Sürüm aşırı yeni olduğu için beklemek zorundayım. Herkese iyi forumlar.
  2. BeroGreen

Değişen bir şey yok. Onu denedim. 1711152606 Evet, kaçak fakat başka apkler iniyor sorun olmuyor.
  3. BeroGreen

Merhaba, aşağıdaki sste de görüldüğü üzere MCPE ekteki hatayı veriyor ve inmiyor. Eski cihazım olan Redmi Note 9 Pro'da aynı sürüm aynı linkten inmişti ve çalışıyordu. Cihaz kaçak değil, orijinaldir. Lütfen yardım edin.
  4. BeroGreen

Öneri F/P Kablosuz gaming mouse önerisi + mousepad

Önerilerinizi bekliyorum.
  5. BeroGreen

Auto Clicker Viruslu mu

Dostlar bu OP Auto Clicker virüslü mü acaba? Ben de kullanacağım da.
  6. BeroGreen

Yardım Realtek Audio 6.0.9350.1 Driver'ı Lazım (AÇIKLAMAYI OKUYUN LÜTFEN)

Dostum pazartesi günü Win10 döndüm. Win10 dönmek problemlerimi çözdü desem yanlış olmaz gerçekten. Omegle veya Insta aramalarda (tarayıcıdan) mic kullanılınca sesler gidiyordu, çözüldü. Şu an test edemediğim bir problem kaldı: kulaklık mic'inden PC'ninkine geçişten sonra PC'nin mic'i cortlayacak...
  7. BeroGreen

Yardım Realtek Audio 6.0.9350.1 Driver'ı Lazım (AÇIKLAMAYI OKUYUN LÜTFEN)

Cihaz resmi sitesinde ALC287 olarak geçiyor öncelikle. Şimdi benim laptopta mic ile ilgili ağır problemler yaşanıyordu, servise gittiğinde bunlar haberim olmadan formatlayım Win11 Home kurup gönderdiler bana (ben Win11 Pro KMS aktivasyon) kullanıyordum. Bunlar gönderince sorun yaşamadım ve...
  8. BeroGreen

Sistemi Sonunda Bitirdim

Hayırlı olsun hocam, çok imrendim sahiden. Güle güle kullanın. Darısı başımıza.
  9. BeroGreen

Yardım Tarayıcıdan herhangi bir aramaya girince sesler bozuluyor?

Bir de öyle yapalım artık hocam. O da olmazsa Win10 dönüp denerim. Şu anda en stabil ve güncel Win sürümü Win10...
  10. BeroGreen

Evet hocam, hep aynı ISO ile. Win11 Pro (KMS otomatik etkinleştirmeli). 1706627240 Onu da denedim hocam çıkış kulaklık, giriş realtek mikrofon fakat sonuç aynı.
  11. BeroGreen

Hocam sonuç aynı ama fark ettiğim bir şeyi diyeyim size. DC'yi tarayıcıdan açtım. Aramaya girdiğim gibi sesler rabbine kavuştu ama şunu gördüm ki "Mikrofonunu Test Et" seçeneğine basıp geri aldığımda sesler düzeldi ve yine de aramaya devam edebildim, yani mikrofonumu kullanabildim. Fakat omegle...
  12. BeroGreen

Hmm. Hayır hocam, onu bi' deneyeyim. Sonra size dönüş yapayım.
  13. BeroGreen

Yok hocam, sonuç aynı. 1706625082 Yardımınız için teşekkürler hocam. 1706625156 Hmm, evet hocam haklısınız. Bu sorunu en çok BT kulaklık kullananlarda gördüm. Benimkine benzer tek vaka öyleydi. Peki giriş çıkış aygıtlarını nasıl yönetebilriim?
  14. BeroGreen

Hocam özellikle o yüzden format sonrası denedim fakat sonuç aynı.
  15. BeroGreen

Acaba bilmediğim bir yazılım sesleri kısmaya çalışıyor olabilir mi hocam?
Top Bottom