Beter Ali isimli üyenin son içerikleri

1. Beter Ali

pc aşırı yavaş ve cpu overheating hatası verip duruyor

Değişim öğrencisi olarak gittiğim için 9 aydır pcmi kullanmadım .işlemci max 41 42 derece falan görüyor ama gene de bu hatayı alıyorum pcyi açtığımda. Ayrıca pc dehşet yavaş ve kasıyor. ne yapmam lazım özellikler profil açıklamamda var zaten
  2. Beter Ali

Normalde akıcı oynadığım oyunlarda çok düşük fpsler alıyorum

Warzone oynuyordum oyun eskiden ayar değiştirmeden çok akıcı oynanıyordu. Bugün oyuna girdiğimde fpsler 20 30 lara düştü ve oyun oynayamıyorum şuanda 3050li 12. nesil intel i7li laptop
  3. Beter Ali

Klavye Modifiye Ettim

Knk bence bi tane pcb al internetten videolarini izle switchleri değiştir lubela falan aşiri süper oluyo ama masrafli
  4. Beter Ali

Hava soğutmaya fan önerisi

noctuadan iyisini bulamassın knk
  5. Beter Ali

1000-1500 TL GAMİNG MOUSE FPS AĞIRLIKLI

hyperx pulsefire haste wireless 1662803111 fiyaat yükselmiş kb
  6. Beter Ali

Yardım siz hangisini alırdınız

gigabyte
  7. Beter Ali

Bunun yerine ne alınabilir?

viper mini daha güzel bence ben kullandom zamanında rehber de yapmıştım glb hatırlamyıorum
  8. Beter Ali

1000 TL Klavye önerisi

en üsttekinin var red switchi ortadaki zaten red switch alttakinin de olucak
  9. Beter Ali

Bunun yerine ne alınabilir?

viper mini l deathadder yerine
  10. Beter Ali

1000 TL Klavye önerisi

https://tr.banggood.com/BlitzWolf-BW-KB0-61-Keys-bluetooth-5_0-RGB-Mechanical-Keyboard-Hot-Swappable-Wired-Dual-Mode-60-pencent-Gaming-Keyboard-With-Software-For-Mac-or-Win-p-1953074.html?cur_warehouse=CN&ID=6287845515631&rmmds=search...
  11. Beter Ali

1000 TL Klavye önerisi

nası bi klavye arıyon knk tam boyut tkl 60 sesli sessiz
  12. Beter Ali

Bu sistem nasıldır arkadaşlar

280 hz gereksiz geldi sıvı soğutma alma tek fanlı anakartı daha kaliteli bişi al
  13. Beter Ali

19K laptop önerisi verirseniz sevinirim

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-57-intel-core-i7-11800h-16-gb-512-gb-ssd-rtx-3050ti-4-gb-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qesey-002-p-HBCV00002NY9FV?magaza=BOZDAN%20Teknoloji&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_medium=akakce&utm_source=pc&utm_term=k&v=1.8.5&wt_pc=akakce.c.k.pc
  14. Beter Ali

Batman arkham knight fatal error

oyun açılıyor ama açıldıktan sonra yumruk ya da sersemletme atınca oyun fatal error veriyor yerel dosyları kontrol ettim
Top Bottom