Beymaminiz isimli üyenin son içerikleri

1. B

DİKİŞ İZİ SUBAYLIGA ENGEL MIDIR ?

İyi aksamlar diler. Öncelikle merhaba, eski bir ameliyatımdan kalma kafamda 3cm boyutunda bir dikiş izim var. Bu sene kara harp okulunu kazandım mulakatlarda bana bir sıkıntı oluştur mu ? Bilinçli bir dostum yazarsa sevinirim. (Ben araştırdım ama bulamadım.)
  2. B

AMD EKRAN KARTI KULLANIP SORUN YAŞAMAYAN VAR MI?

Aklı olan amd'den uzak dursun tamamen çile tamamen
  3. B

AMD DRIVER (gecikmeli yazma başarısız) HATASI

Bilgisayar uzun zamandır ekran kartını gormuyor, ekran kartı driverini normal sekilde acamiyorum bile Driveri yonetici olarak actigim zamanda boyle bir hata veriyor. Nasıl cozebılırım bılgısı olan var mi ? Ayni zamanda internetim 2-3 dakika araliklarla 2-3 dakikaligina gidip geliyor bu hata ile...
  4. B

Ryzen 5 3600 bios ayarları öneri 4ghz kullanabilirmiyim serin bi şekilde

hangi kasayı kullandığını bilmiyorum ama önünü açman sirkülasyonu bozacağı için sıcaklığı daha da arttırabilir 35 derece boşta iken fazlasıyla iyi bir değer endişelenme :) ı
  5. B

Stok soğutucuyu kullanıyorum benim silikonlar bi tık iyi açıkcası 0.8 voltaj verip kullandığımda oldu aida64 de 65-70 arası geziyordu ancak sağlıksız olduğunu düşündüğüm için 1.1e aldım oyun oynayacağım zamanlarda 1 volt a sabitliyorum witcher 3 ultrada 60 dereceyi geçmedi :)
  6. B

İyi bir soğutucu olmadan kullanılmıyor 1.1V 4Ghz kullanıyorum alev alev yanıyor :/ arkada sadece google, epicgames açıkken 60 derece :D
  7. B

Witcher 3 Geralt'ın Saçı !!

ultrada zaten 1635664175 Çok teşekkür ederim kardeşim valla sıkıntıdan kurtardın.
  8. B

Tam olarak bunu istiyorum.
  9. B

Çok gereksiz ve boş bir konu kusura bakmayın. Ama deli oldum bu adamın saçı niye böyle arkadaş ? Aradım taradım sorunu yaşayan bi kaç kişiyi daha buldum ama çözümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum, oyunu böyle bitirebileceğimi sanmıyorum. Oyun orijinal. sistem: Rx5600...
  10. B

R5 3600 Usandırdı mı ?

var 1633256562 0,8 volt ile de testlerde başarılı oluyor silikonlarım üst düzey sanırım 1633256626 soğutucu yerli yerinde 4ghz ile 0.8 volt sorunsuz çalışıyor 1633256638 önerilerini dikkate alacağım dostum
  11. B

R5 3600 Usandırdı mı ?

Arkadaşlar selam, Bu lanet olası işlemci beni illallah ettirdi. Cayır cayır yanıyor ne yapmam lazım ? AMD Ryzen Master ile 4.0 Ghz e 0.875 volt ile çalıştırıyorum. Uygulamanın testini ve Cinebench testini sıkıntısız ısınma olmadan geçiyor. Ama bi prime95 testinde saniyesinde 85 derece...
  12. B

Yardım Oyun adını hatırlayamıyorum yardım

'Grid' olabilir mi ?
  13. B

R5 3600 - 4.0GHZ 0.925 Volt ?

(KONU GÜNCELLEME)
  14. B

kardo ben de hiç anlamam oc falan aldım stock kullanıyordum 6 7 ay sonra işte termal macunda ömrünü tüketince böyle bi sorunla karşılaştım meğer 5dklık işmiş daha bi araştırmanı tavsiye ederim
  15. B

stock haliyle bu kadar ısınmıyor değil işlemci zaten kendisi 4.0 ghz da çalışıyor anca fabrikasyon olarak ayarlanan voltaj benim işlemcim için fazla geldiği için düşürmek zorunda kaldım ve şuan herhangi bir ısınma problemi yaşamıyorum sen de belki hiç sıkıntı olmaz olursa da en fazla 5dknı...
Top Bottom