Bilal539 isimli üyenin son içerikleri

1. B

🔍 Herkes Foruma Katıldığı Gün , Dünya Ne Günü Olduğunu Yazsın 🔎

30 MART ULUSLARARASI SIFIR ATIK GÜNÜ KUTLU OLSUN!
  2. B

Öneri DDR5 Sistem İçin Ram Önerisi

Goodram iyi zaten aklımda bunun 6800mhz olan modeli var bu ramler için para iadesi olursa bu marka alabilirim.
  3. B

Yok ya bende ki ram in teki arızalı pc hiç açılmıyyor anakart dram arızası veriyor iade edip başka bir ram e geçeceğim.
  4. B

Rehber CUSTOM KLAVYE TOPLAMA REHBERİ uWu

Ekstra gümrük yok o 22 dolar onun içinde ben aldım ne ödediysem o başka ekstra bişi ödemedim.
  5. B

Fiyat bir tık pahalı gibi sanki indirim beklemek lazım bugün amazonda vardı ama yurtdışı olduğu için almak istemedim
  6. B

Lexar değilde daha bilindik markalara yöneleceğim gskill corsair bunlar olur link varsa sevinirim
  7. B

Elimde bu ramler mevcuttu fakat birkaç gün önce oyunlara giremeyince ramleri tek tek sisteme taktığımda birtanesinden görüntü alamadım diğerinide tek taktığımda oyunlarda yine giremeden aynıhatayı aldım hata bu the instruction at 0x000007FFEB2AD6FE6 referenced memory at 0x00000. the memory could...
  8. B

❌İndirim Bitti! Corsair RGB DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 EXPO RAM 4900₺

Soruyu sana sormadım ki 7200mhz 5500tl ye alan arkadaşa sordum
  9. B

DEEPCOOL MORPHEUS 5.799 TL

g500a için dedim ben
  10. B

O yeterli olmuyor maalesef ekstra filtre lazım
  11. B

Yani bu kasayı kullanıpta başka kasa ihticamın olmaz neden 1- Yeterince geniş ve hava akışı iyi 2- Malzeme kalitesi ve kablolama alanları premium 3-Fan ve rgb ışıklandırması güzel 4-Dikey ekran kartı aparatı ve sata ssd olanakları güzel Olumsuz yanları 1-Toz filtresi üstte ve önde mevcut değil
  12. B

g500a dan geçilecek bir kasa değil bu arada.
  13. B

Bu klavye yapılır mı ?

Yolu kazıyıp bakıra ulaşman lazım sonra küçük bir kablo ile yolu tamamla lehimle sıkıntı olmaz.
  14. B

Epomarker'dan AK820 PRO alınır mı? Güvenli mi?

Anladım normal satışı yok ozaman sitesinde doğrumu varsa link var mı?
Top Bottom