BilalGYNK isimli üyenin son içerikleri

1. BilalGYNK

Laptop İçin Ram Seçimi Önerisi

çok teşekkür ederimi <3
  2. BilalGYNK

2 adet
  3. BilalGYNK

Herkese merhabalar araştırdım ama anlayamadım o yüzden en son sizden yardım almaya geldim. Bana 8x2 ram lazım toplam 16gb (laptop rami). Şöyle ana kart bilgilerimi ve şuan kullandığım ram bilgilerini ekliyim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler. NOT: LAPTOPUMUN UYUZ BİR ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI...
  4. BilalGYNK

Öneri Creality 3D Anycubic I3 Mega S mi yoksa Creality Ender-3 V2 mi almalıyım.

İlk kez 3D Printer alacağım ama hangisini almalıyım karar veremedim bu işlerde deneyimi olan biri varsa yardımcı olabilir mi lütfen ekstra olarak farklı bir yazıcı da önerebilirsiniz teşekkür ederim.
  5. BilalGYNK

usb bağlantılarında sık sık kopmalar

Öncelikle merhabalar benim sorunum bilgisayarımda sık sık farem kapanıp açılıyor bu 2 3 saniye falan sürüyor geri düzeliyor ve bu gerçekten çok sık oluyor. Sonra acaba oradaki usb portunda mı sorun vardır diye kulaklık ile yer değiştirdim ve şansa bakın bu sefer hem farem hem kulaklık kapanmaya...
  6. BilalGYNK

Bu Xbox One S Nasıl 650 TL?

smdfklsdfklsdmf bende yeni fark ettim
  7. BilalGYNK

evet bir kör olarak detaylara bakamdım o kolun fiyatıymış
  8. BilalGYNK

https://www.google.com/shopping/product/4279505368179786265?q=xbox+one+s&rlz=1C1FKPE_trTR951TR951&sxsrf=ALeKk02IaxmjSo35pyRdAcIorvFxeZL3wA:1623085036228&biw=1536&bih=760&prds=eto:6096129555051957944_0&sa=X&ved=0ahUKEwjR9ob5_oXxAhWSuaQKHVXaDaMQ8gII0gQ Nasıl oluyor bu ???????
  9. BilalGYNK

Steam hesabımı nasıl satabilirim

witcher 3, hades, outlast 1 ve 2, doom, ets2, formula 2018, the forest, gta sanandreas, alien isolation, call of duty modern warfare 3, tomb raider, hacknet
  10. BilalGYNK

Steam hesabımı nasıl satabilirim

Selamlar. Steam hesabımı satmak istiyorum ama güvenli bir şekilde nasıl satabilirim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Ve resimde anlamadım hesabın değeri tam olarak 177tl mi ?
  11. BilalGYNK

Discordda opera gx yayını veremiyorum

Discord da pencerelerde opera gözüküyor ama siyah ekran var sadece bide mouse gözüküyor nasıl düzeltebilirim
  12. BilalGYNK

Modem Kanal Sayım Neden Az

Bu işlemleri bedne biliyorum ama kanals ayım az olduğu için arada sıkışıyorum kanal sayımı arttırmam gerek bunu nasıl yapabilirim
  13. BilalGYNK

Modem Kanal Sayım Neden Az

Arkadaşımda 116. kanal falan gözüküyor ama bende sadece 46 ya kadar. Bunun nedenini merak ediyorum ve düzeltmem gerek çünkü yanımadki kanala biri geliyor ve ağ parazitleniyor 62 ye falan geçmek istiyorum ama gözükmüyor bunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler 1609231948 Dosyayı unuttmu :D
  14. BilalGYNK

For Honor alınır mı?

For Honor şu anda Epic Games'de 33 TL ve çok hoşuma gitti ama biraz kötü yorumlar gördüm çok az içerik var falan diyorlardı birde sizin yorumlarınızı almak istedim alınmaya değermi alınmaya değmezse neden değmediğini ve buna benzer oyunlar önerebilirmisiniz.
  15. BilalGYNK

Bilgisayarım Cyberpunk 2077 için uygunmu sizce

Peki oyunun demosu falan çıkmayacak mı
Top Bottom