BilgekaanSRHN isimli üyenin son içerikleri

1. BilgekaanSRHN

Yardım HP PAVILION 15 SAG TIK SORUNU

Selamlar. HP PAVILION 15 laptopumda sag tik yaptigimda islem yapiliyormus gibi gozukuyor ayrica gorev yoneticisinden baktigimda disk 100% kullaniliyor. Nasil cozebilirim
  2. BilgekaanSRHN

Gta 5 kapanma sorunu

Oyun Grafiklerini Dusurup Denediginizde de Atiyor Mu
  3. BilgekaanSRHN

Xfx ekran kartları?

Tabii Kide Alinir Gercekten Basarili Kartlar [emoji1250][emoji108] SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. BilgekaanSRHN

Bilgisayar Oyun Oynarken 5-6 Dk sonra Donuyor

Çok Büyük Ihtimalle Hard Diskten Atiyordur. Uygun Fiyatli Bir Sandisk veya Herhangi Bir Marka SSD ye Geçmenizi öneririm. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. BilgekaanSRHN

Öneri Maks. 5000TL Laptop

Anladım. Arkadaşınıza Simdiden Hayırli Olsun ! Gorusmek Uzere 👌🇹🇷
  6. BilgekaanSRHN

Epic Games Nickname unuttum

Önemli Değil Görüşmek Üzere 👌
  7. BilgekaanSRHN

Gta 5 kapanma sorunu

1590003570 Onla Alakalı Olcağını Sanmam Genelde VC Redist Hatasından Dolayı Atar
  8. BilgekaanSRHN

O Da Güzel Bir Laptop. Ancak Ben olsam Huawei'den Yana kullanırdım tercihimi . Tabii ki de Hangisini Alacağın Sana kalmış :)
  9. BilgekaanSRHN

Bu Parçaları alıyorum Nasıl ?

Hayırlı olsun. Eğer Ram'inizde Varsa Sorun Yok. Küçük Bir Not : Kasa Bencede Hoşdurmuyor Ama bu Bir zevk Meselesi :)
  10. BilgekaanSRHN

Yardım GTA 5 RP FiveM Hata!

30 Dk Önce FİVEM'de Bir Sorun Vardı o yüzden kapanmış olabilir. Ancak şuan Düzeldi Ve Sorunsuz Bir Şekilde Giriyor
  11. BilgekaanSRHN

Epic Games Nickname unuttum

Eğer Eposta ile Kayıtlı İse Epostan İle Bulabilirsin. Ayrıca Epic Games Genelde Epostana Hoşgeldin Mesajı Atarken Nickname'inide Atar !
  12. BilgekaanSRHN

Gta 5 kapanma sorunu

Oyun Orijinal Mi ? Eğer Orjinal İse AntiVirüsü kapatıp Denedin mi
  13. BilgekaanSRHN

Huawei'nin Laptop Modellerine Bakabilirsin Şuada İndirimdeler ve AMD Ryzen İşlemcilere Sahipler ! https://www.vatanbilgisayar.com/huawei-matebook-d-14-amd-ryzen-5-3500u-2-1ghz-8gb-512gbssd-14-amd-touch-w10.html
  14. BilgekaanSRHN

İPhone 9 Ne zaman çıkacak?

En son yaza dogru cikacakti ancak son virus olaylari yuzunden daha da ertelenmis olabilir. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. BilgekaanSRHN

PC ANİDEN KAPANMASI

Fanlarınızda sıkınti olabilir cunku pcniz asiri isinmadan yapiyor. SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Top Bottom