bilinmeyen_kullanıcı isimli üyenin son içerikleri

1. bilinmeyen_kullanıcı

𝗔𝘀𝘂𝘀 𝗩𝗣𝟮𝟮𝟵𝗛𝗘 𝗠𝗼𝗻𝗶𝘁𝗼̈𝗿 Alınır mı?

Herkese iyi günler. Max 3000 TL bütçeye ips bir monitör istiyorum. En uygun "Asus VP229HE" modelini buldum bir sıkıntısı var mıdır? https://www.hepsiburada.com/asus-vp229he-21-5-75hz-5ms-hdmi-vga-freesync-full-hd-ips-led-monitor-pm-HB00001368QH
  2. bilinmeyen_kullanıcı

Maks. 6500 TL Bütçe İçin Telefon ve Marka Önerisi

Arkadaşlar bir telefon alacaktım üniversitem için marka konusunda kararsızım xiaomi mi zamzung mu vivo mu oppo mu falan. Maks. 6500 TL bütçem var. Olmasını istediklerim: Kamera, uzun ömürlü olması(5-6 yıl), kasmaması donmaması, batarya Çok önemli olmayanlar: Ekran, oyun performansı Teşekkürler
  3. bilinmeyen_kullanıcı

240 GB SATA SSD Önerisi

Arkadaşlar 240 gb sata ssd alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.
  4. bilinmeyen_kullanıcı

Arduino Com Gözükmüyor

Evet fakat 16u2 olanı. Denedim fakat olmadı.
  5. bilinmeyen_kullanıcı

Arduino Com Gözükmüyor

Evet fakat 16u2 olanı.
  6. bilinmeyen_kullanıcı

Arduino Com Gözükmüyor

Youtube de mustafa soydaş diye bir kanal var çok abonesi yok ama kesinlike çok açık bir şekilde anlatıyor. Öneririm 1654974473 Mümkünse bir video atabilir misiniz sabahtan beri arıyorum bir şey yapabildiğim yok :(
  7. bilinmeyen_kullanıcı

Arduino Com Gözükmüyor

Arkadaşlar 16u2 arduino uno var. Takıyorum fakat bilinmeyen aygıt diyor. Com görmediği içinde atmel flip'ten işlem yapamıyorum. Önceden kullandığım bir arduino. Unojoy var içinde aslında pc joystick olarak görüyor direksiyon seti için kullanmıştım bir zamanlar. Lütfen yardımcı olun.
  8. bilinmeyen_kullanıcı

Hayatta Cevabını Merak Ettiğiniz Fizikle Alakalı Bir Soru Var Mı?

Arkadaşlar fizik proje ödevim var bunun için bana insanların merak ettiği bir konu lazım. Bunu da sizlere sormak istedim. Mesela şöyle bir soru: Asansör düşerken tam yere çarptığı anda zıplarsak ne olur? Cevaplarınızı bekliyorum.
  9. bilinmeyen_kullanıcı

Yeni ayakkabı aldım, beğenmedim, nasıl iade edebilirim?

Arkadaşlar sportive mağazasından 700 TL ye puma bir ayakkabı aldım. Beğenmedim sonradan 2. gün yan tarafında bir yer çıktı. İade etmek istiyorum fakat fiş kayboldu. Alalı 4 gün oldu. İade edebilir miyim ;(
  10. bilinmeyen_kullanıcı

Oyun Önerebilir Misiniz?

Sağolun bakıcam oyunlara
  11. bilinmeyen_kullanıcı

Oyun Önerebilir Misiniz?

Arkadaşlar çok zamandan bri hep aynı oyunları oynuyorum artık sıkıldım gerçekten bu yüzden oyun önerebilir misiniz? Hikayeli yada araba oyunu olursa güzel olur. Fakat 30 gb yi geçmesin.
  12. bilinmeyen_kullanıcı

steamden yükleyeceğim bir oyun sistemime zarar verir mi?

Bence alakası yok çok kafana takma
  13. bilinmeyen_kullanıcı

Gamepower Klavye Alınır Mı? - Gamepower Warlock Compact

Arkadaşlar Gamepower Warlock Compact red switch modelini 350 TL'ye aldım ürün daha elime ulaşmadı para iadesi seçeneğim var. Ürünü büyük bir hevesle aldım ancak aldıktan sonra ürünün uzun kullanım deneyimlerine baktım ve üründe kronik sıkıntıların olduğunu öğrendim. Bazılarında yokmuş fakat şans...
  14. bilinmeyen_kullanıcı

F/P Mekanik Klavye Tavsiye

Arkadaşlar bütçem en fazla 400 TL önerilerinizi bekliyorum. Ben gamepower'ın bir mekanik klavyesini buldum almayı düşünüyorum sizce alınır mı? https://www.pttavm.com/gamepower-warlock-compact-mavi-switch-mekanik-oyuncu-klavye--p-102183678
  15. bilinmeyen_kullanıcı

Oyun Oynamak Laptop'u Yavaşlatır mı?

Arkadaşlar asus bir laptobum var ondan forza 4 oynuyorum ortalama 40 50 fps. Fakat oynarken pc yoruluyor cpu %100 oluyor bunun pc ye bir zararı var mıdır,pc zamanla yavaşlayabilir mi?
Top Bottom