BİNGOLA isimli üyenin son içerikleri

1. B

gta sa oyunu kolaylaştırıcak modlar

Gta sa da aşağıdakı koyacağım modlarla çakışmayacka modlara ihityacım var bunlar oyunu kolaylaştırsın birde downgrader var ve kastırmayan gragik moduda olabilir
  2. B

merhabalar nası gta sa yı downgrade edebilirim

sorubu çözdüm söyle yaptım gta sa belgeler klasorunu temizledim ve slienpacth kalsorunun içindekinleri dosya konumuna yapıştırıdım çözüldü ilgin için teşekkürler
  3. B

GTA SA OYUNDAN ATIYOR

Gta san andreas steamımda var yalnız artık mod desteklemiyor ve ben downgrader etmemistim bende korsan 1.0 indirdim downgrader ettim oyun sorunsuz calısıyor ancak 15 20 dk sonra atıyor ne yapmalıyım slien pacth indirdim
  4. B

@_arthur_ aga oyuna giriyor 15 dk sonra oyundan atıyor ne yapmalıyım su temel modları yaptım
  5. B

aga sunu downgrader i yaptım oyundan atıo bi bak ilk downgrader oldu onu sildim bunu yapınca atıo ne yapcam
  6. B

nası yapıcam 1699973110 sey korsan diyorum olurmu eminmisin 1699973336 oyuna girdigimde oyunu baslat filan diyor onun sağ altında surum yazmıyor yazmassa 1.0 diyolardı bide nası kırcam video varmı bunu 1.4 surumunde kurdugumda atmıstı onda sağ altta 1.4 yazıodu bunda yazmıo bişi olurmu...
  7. B

merhabalar gta sa korsan var steam hatalı ve mod artık desteklenmiyomuş ama steamda var 4 gb lik gta sa korsan var nasıl downgrade edebilirim surum 1.0 fullindircafeden indirdim 4 gb lik setupluydu
Top Bottom