birkanoztrk isimli üyenin son içerikleri

1. B

ASUS TUF Gaming VG27AQML1a veya MSI G321Q alınır mı?

Merhaba. 27 inç ve 31.5 inç, 2K monitör alacağım. Ekran kartım RX680XT. Aklımda MSI G321Q ve ASUS TUF VG27AQML1a var. Normalde MSI alacaktım daha büyük olduğu için fakat 10 bit sadece 120Hz de iken kullanılıyormuş. ASUS galiba 260Hz de bile 10bit desteği sunuyor. Parlaklık vs. önemli değil. Size...
  2. B

2-2.5 k mouse önerisi

4khz desteği olsa kesinlikle çökülür fakat bu fiyatlara sanki 4khz lı wireless mouselar bulunuyor diye biliyorum.
  3. B

SilverStone IceMyst 240 Sıvı İşlemci Soğutucu - 2659 TL teknobiyotik.com

Hocam peki bu sıvı soğutmanın fanları kasadaki diğer fanlar ve ram ile renk uyumu sağlar mı? Yani msi, gigabyte anakart argb desteği var mı? Bir de fiyatlara biraz baktım da 360 mm ile aralarında pek fiyat farkı yok hocam neden 280 lik tercih ettiniz acaba çift taraflı bant derken vs. biraz...
  4. B

SilverStone IceMyst 240 Sıvı İşlemci Soğutucu - 2659 TL teknobiyotik.com

3k şu anda hocam. Bende thermalright phantom spirit var fanların üstünü kapattığı için pek sevmiyorum açıkçası. Sizce benim kule tipinden iyi soğutur mu bu 280mm olan? Kasam maksimum 280mm destekliyormuşta bir daha 240mm almayayım diyorum. 1713883779 hocam o 2 fan nedir öyle ne işe yarıyorlar?
  5. B

🔥İndirim 🔥🔥🔥 Vatan Kart'a Özel %15-30 İndirimleri Kaçırmayın 🔥🔥🔥

MSI MAG CORELIQUID M240 240mm alınır mı? Phantom spirit var fakat ramlerin üstünü kapattığı için gıcık oluyorum. Soğutma performansı iyi midir?
  6. B

🔥İndirim MSI B650 Gaming PLUS Wi-fi 5.949 TL

B650 tomahawk ile arasında çok fark var mıdır?
  7. B

🔥İndirim ThermalRight Frozen Warframe 240mm LCD Ekranlı Sıvı Soğutma 2799 TL

İşlemcim ortalama hocam ya ryzen 5 5600 47.75 ghz o.c de ama ileride ryzen 5 7600 a güncelleyecrğim. Para olarakta tabi biraz yüksek ama ramlerimin rgb si falan gözüksün en azından diyorum🥲 ama daha zaman var ona kasayı yeni dizdiğim için taksit ödemesindeyim. İleride stok fakan kalırsa satıp alıcam
  8. B

Teşekkürler hocam. Satabilirsem bunu alıcam bakalım
  9. B

Parasını göz önünde bulundurmazsak phantom spiritten iyi midir? Phamtom spirit güzel fakat ramlerin vs. Üstünü kapattı biraz kötü duruyor.
  10. B

❌İndirim Bitti! Asus ROG STRIX LC II 120 ARGB İşlemci Sıvı Soğutucu 4.212TL Stok 2

Performansını bilmiyorum ama 1800 TL lik Thermalright Phantom Spirite yaklaşamaz bence 120mm lik sıvı soğutmalar.
  11. B

🔥İndirim Dark İkili Monitör Kolu TR 1599 TL Yurt Dışı 1485 TL

Arrkadaşlar hem 31.5 inç hem 24 inç monitörde sıkıntı çıkarmaz değil mi bir de sizce güzel durur mu?
  12. B

thermalright tf7 mi mx4 mi kullanmam gerek?

hocam hangi hava soğutucuyu aldınız? Aldığım thermalright phantom spirit 120 se argb hava soğutucu geldi yanında da bu macun geldi de. Memnun musunuz?
  13. B

🔥İndirim Aliexpress Ugreen Ürünlerinde İndirim(İlk kullanıcı)

Hala bu fiyatlardan alınıyor mu? Bi bluetooth aparatı alsam iyi olacakta. Bir de wi fi ve bluetoothu barından bir aparat biliyor musunuz?
  14. B

240mm Sıvı Soğutucu Vs Thermalright Phantom Spirit?

Teşekkürler hocam performansı göz önünde bulundurum düz mesh bir kasa ve bu hava soğutucu ile yola devam edeceğim sanırım. Çünkü ryzen 5 5600 e 4.8 4.9 civarı O.C yapmam gerekiyor.
  15. B

240mm Sıvı Soğutucu Vs Thermalright Phantom Spirit?

Archon diye bir markanın 240mm lik sıvı soğutması satılıyor. Pompa üstünde lcd ekran var sıcaklık değerini gösteren. Hakkında başka bir bilgi yok ama beyaz renk ve akvaryum kasayla iyi gider diye düşünmüştüm. Fakat riske girmeyip Dark Maxima V20 kasa ve bu hava soğutucudan devam edeceğim...
Top Bottom