BiSakin isimli üyenin son içerikleri

1. BiSakin

Taşınabilir 1TB'lık SSD Önerisi

peki öneriniz nedir?
  2. BiSakin

Taşınabilir 1TB'lık SSD Önerisi

merhabalar, aslında bu taşınabilir ssd'yi babam için alıyorum. Babamın anıları felan kaydetmesi için 500gb lık HDD vardı ama onun okuma yazma hızı cok dusuk ve artık depolaması bitti denilecek raddeye geldi. Alıcağım SSD ki özellikler ise hızlı okuma ve yazma potansiyeli olsun, guvenilir bir...
  3. BiSakin

Samsung Tab S7 FE'ye göre uyumlu klavye-mouse ve tablet kılıfı önerisi

Merhaba dizustu bilgisayar almak yerine direkt bu tabletten işlerimi yapmayı planlıyorum yazdıgım urunun modeline gore tavsiyeniz var mı? Klavye ve mouse kaliteli olsun bana sıkıntı cıkarmasını ıstemıyorum, bir de kılıfı katlanabılır yanı dızustu bilgisayarın ekranı gibi koyulabilir bir kılıf...
  4. BiSakin

Samsung S23 FE için koruma camı önerisi

Merhabalar, elimde Samsung S23 FE modelli telefon var ve ben şeffaf kılıfla kullanan birisiyim telefonu. Sorum şu, ortalıkta birsürü ekran koruyucusu var yok nano seramik cam hayalet diye. Ben telefonum için iyi yapışabilen, çizilmeler saglam olan, ana ekrandan once koruyucu camın kırılacagı bir...
  5. BiSakin

20.000tl kadar telefon önerisi

gt 2 olabilir diyorsunuz cok oyun oynamıyorum ılk bastakı dedıgım seceneklerde hangısı en ıyı olur iphone 12 ya da s22/s21 fe? cok kararsız kaldım
  6. BiSakin

hocam iphone 12 nasıl peki bu gunumuz ve ilerisi icin? ayrıca realme yi cok onermiyorlar s22 veya s21 fe sizce nasıl olur? bir de redmi note 13 pro niye alınmaz?
  7. BiSakin

merhabalar elimde şuan samsung a7 2018 var ve telefonu bu hafta degıstırıcegım. kafamda 3 tane marka var ve birkac model var. telefondaki hedeflerim: cok ısınmasın, sarjı iyi gitsin, kamerası iyi olsun, drop veya ani buglar yaşamak istemiyorum ileride, oyunlarda iyi fps verebilsin, ekrandayken...
  8. BiSakin

500tlye oda için aksesuar ve süs önerisi

tabii ki olabilirsiniz.
  9. BiSakin

500tlye oda için aksesuar ve süs önerisi

merhabalar benim bilgiasyar ekipmanlarım tamdır ve malum karne harclıgı da geldi ne yapıcagımı bilmiyorum bilgisayar odası için birkac sey yapmak istiyorum mesela arkaya guzel lego figürü, aksesuarlar gibi gibi. Ne alabilecegimi bilmedigim icin sizden yardım istiyorum fiyat olarak da 500tlyi çok...
  10. BiSakin

Epic games sepetim nasıl?

RDR2, GOD OF WAR ve GTA 5'in yoksa büyük hata bunlardan önce onları al diyeyim sana.
  11. BiSakin

monitör ne ile temizlenir?

mikrofiber bez benim monitor daha düne kadar parmak izlerinden oynanmıyordu mikrofiber bezi aldım su ile ıslattım yarısını ilk sildim sonra diger kuru olan tarafı ile ıslaklıgını sildim artık cam gibi 👌
  12. BiSakin

Anakartıma bu led uyar mı?

işte onu diyorum bende var mı diye girisi sanırım benım anakartımın rgb destegı yok
  13. BiSakin

Yardım Hangisini tercih edersiniz?

ikisi de degil asus vg24vqr al 165hz daha iyi ikisindende ve ghosting de yok
  14. BiSakin

peki ne yapmam lazım?
  15. BiSakin

Anakartım gigabyte a320m s2h ve alıcagım ARGB led çubukta 4lü pin var. benim ana kartımda 4lü pin var mı varsa calısır mı? rgb destegi yok diye biliyorum anakartımın...
Top Bottom