BiTed isimli üyenin son içerikleri

1. BiTed

Ryzen 5 5600 Nasıl Overclock Yapabilirim

Hocam bu PBO Limitlerini nasıl belirliyoruz? tüm çekirdeklere -30 verince boost hıza ulaşamadım
  2. BiTed

Bilgisayarım Yükteyken Siyah ekran hatası veriyor.

Aynı sorunu almaktaydım çözebildiniz mi ?
  3. BiTed

x4 ekran kartı X16 slot çalışır mı?

Fotoğraftaki kart gainward bende palit 4060 var anakart ise b450m dragon
  4. BiTed

x4 ekran kartı X16 slot çalışır mı?

Arkadaşlar dediğim gibi bu 4060 ekran kartını malesef kısa yapmışlar ilk defa başıma geldi çalışır mı ?
  5. BiTed

Bölüm Sıralaması Çok Farklı

Doğru söylüyor olabilirsiniz ama MYO bölümü çok istediğim bir meslek o yüzden yazacağım gibi bir ihtimalde olsa.
  6. BiTed

Bölüm Sıralaması Çok Farklı

Merhaba başlıkta dediğim gibi bölüm sıralaması çok değişken sizlerden de görüş almak istedim. Sıralamam 827 bin istediğim bölüm 785 bin ile kapatmış. Gelme ihtimali var mı ? 2022 başarı sıralaması: 783430 2021 başarı sıralaması: 919516 2020 başarı sıralaması: 850659
  7. BiTed

Yardım Turkcell Aile Güvenliği interneti sorunu

Şifreyi internet kimin üzerindeyse onun telefonundan sms atarak alın, Rica ederim
  8. BiTed

Hayır aramazlar numara ve 2220 ye SIFRE yazip şifrenizi alin sonrasinda guvenli internet sekmesinden kapatın
  9. BiTed

Girebilirsin ama şifre almak için 2220 ye sms atman gerek unutma
  10. BiTed

https://m.superonline.net/hesabim/giris?redirectUrl=%2Fhesabim%2Fguvenli-internet
  11. BiTed

Wifi şifresi ile alakamız yok dostum sen internet kime kayıtlıysa o telefon numarası üzerinden sms gönder kafanı karıştırmayalım panele giriş vs ile arama vs yapacaklarını sanmıyorum
  12. BiTed

Babanızın telefonuna erişebilirseniz 2220 mesaj atıp SIFRE yazın size giriş için şifre gönderirler babanizin tc ve gonderilen şifreyle panele girip kapatabilirsin.
  13. BiTed

superonline.net üzerinden yaptım ordaki şifrenizden bahsediyorum. Evet internet kimin üstüneyse onun tc vs sms olayını tam bilmiyorum ama orda da kayıtlı numaradan yapabilirsiniz
  14. BiTed

Kapatmak için ben panelden yapmıştım TC ve şifre ile girip kapatabilirsin bildirim veya arama yapmıyorlar
  15. BiTed

Turkcell 200 TL'ye 500 Mbps internet iyi mi?

Teşekkür ederim cevabınız için deneyeceğim formatı. Test olayı dediğiniz gibi çıktı sonucu.
Top Bottom