BlackAdler isimli üyenin son içerikleri

1. B

Ryzen 7 5800x gtx 1080ti darboğaz yapar mı

1080 ti var mı sende yoksa almayı mı planlıyosun
  2. B

Ryzen 7 5800X + RTX 3070/3060 Ti vs. Ryzen 7 3700X + RTX 3080

bütçede biraz sıkıntı yaşıyorum ama 1440p bir monitörde sence ryzen 7 3080 le darboğaz yapar mı yaparsa büyük bir darboğaz söz konusu mu?
  3. B

Amd ryzen 7 5800x ve rtx 3080 850 watt yeterlimi

yeter ama bence gold+ sertifikası olan bir tane almanı öneririm
  4. B

Ryzen 7 5800X + RTX 3070/3060 Ti vs. Ryzen 7 3700X + RTX 3080

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar sizce ekran kartı mı işlemci daha önemli ?? eğer işlemci önemliyse r 7 5800x(rtx 3070 ya da 60 ti olur) eğer ekran kartı daha önemliyse rtx 3080 alacağım (işlemci ryzen 7 3700x olur ) sizce nasıl yapmalıyım
  5. B

Yılbaşı sonrası saçma fiyatlara ulaşan ekran kartı fiyatları hakkında düşünceleriniz neler?

kanka yılbaşı olduğu için herkes çocuğuna kendine yılbaşı diye indirim vardır şimdi diyerekten sistem yeniliyor sistem alıyor işte krizi fırsata ceviriyor kısaca itopya dahil bir çok yer
  6. B

Donanım Arşivi Discord Neden Banlandım ?

Donanım arşivinde neden banladığımı merak ediyorum ... kötü bişey yapmadım küfür ve argo kullanmadım sunucunun kurallarına uydum fakat anlamadığım bir şekilde banlandım eğer bir yanlış anlaşılma olmuşsa lütfen düzeltebilir misiniz ? Eğer bir hatam varsa şimdiden özür dilerim (Forumu çok...
  7. B

internetten para kazanma

internetten para kazanman mümkün ama bunun için bir bilgisayara , laptop ya da telefona ihtiyacın var bilgisayarın acayip iyiyse sli bir sistemse BTC LTC ETHERİUM yapabilirsin bilgisayarın oyunları rahat kasmadan açıyosa youtube da içerik üretebilirsin gelişe gelişe kitlen büyüycek reklam...
  8. B

işlemcim ile ekran kartım darboğaz yapar mı ?

ilk defa böyle işlemci ve ekran kartı isimi duyuyorum
  9. B

Yüksek RPM'li kaliteli fanlar

uğraştığın için ve zaman ayırdğın için teşekürler dediklerini şimdi araştırıyorum
  10. B

Yüksek RPM'li kaliteli fanlar

Arkadaşlar pc toplicam ama soğutmanın yeterli olduğunu düşünmüyorum o yüzden en az 2 ( 2 den fazla olabilir ) tane fana ihtiyacım var Fanlarda istediğim özellikler - RPM(devir sayısı ) yüksek olsun -RGB olsun -12 mm olsun Yardımlarınız için şimdiden teşekürler
  11. B

Ryzen 5 3500X ve Rtx 2060 Sistem Nasıl?

bence 2060 yerine 2060s almalıydın ama bütçene bağlı bir durum
  12. B

24.500 TL monitör dahil sistem

arkadaşlar kaba dilimden dolayı özür diliyorum caps lock kapatmaya üşenip direkt yazdım hepinizden özür dilerim artık beni l gerçekten ben normalde öfkeli bi insan değilim caps locku açık unutmam böyle bişey cıkaracagını düşünmemiştim hakkını helal et bu kaba davranışlarımdan dolayı
  13. B

haklısın dostum özür dilerim 1602861895 haklısın dostum 1602861928 evet renderda yapmayı düşünüyorum 1602862039 bakın 2 saattir gezmediğim forum kalmadı intel istemiyorum dememe raağmen herkes önerdi... uzun hikaye ama özür dilerim dostum 1602862271 bakın arkadaşlar hepinizden özür diliyorum...
  14. B

ksuura bakma dostum biraz gerginim 2 saattir gezmediğim forum kalmadı ve herkes intel al intel al diye tutturunca sıkıldım artık umarım herkesin içinde öğüt vermekten hoşgörüyle karşılarsın 1602861815 pardon yanlış yazdım bazı kısımları
Top Bottom