Blacklord isimli üyenin son içerikleri

1. Blacklord

Bu bilgisayarı sıfırlada hesap parolası soruyor

Pcde system license violation diye mavi ekran verdiği için sıfırlama yapmak istiyorum hesap parolası istiyor pcni açarkenki parolayı yazıyorum yalnış diyor microsoft hesabımın şifresini yazıyorum yalnıç diyor mavi ekranın çözümünü veya bura hhangi parolayı yazmalı olduğumu bilen varsa lütfen...
  2. Blacklord

Yanlışlıkla önemli fotğraflarımı sildim

Merhabalar yalnışlıkla 10k ya yakın 10 15 yıllık fotoğrafları sildim birkaç recovery uygulamasından baktım hepsi kurtarıla bilir ama uygulamalar çok pahalı 60 dolardı en ucuz karşıma çıkan ücretsiz veya düşük fiyatlı uygulama biliyorsanız önere bilmirmisiniz Not:13gb veri geri yüklemem gerek
  3. Blacklord

60k civarlarında laptop önerisi

bende oled vivobook kullanıyom buna bakarım 1692650024 ekran kartı w değerini bulamadım siz biliyormusunuz
  4. Blacklord

bu daha iyi yüksek ihtimalle bunu alırım bataryadan ödün verip bunu seçerim öneriniz için teşekkürler
  5. Blacklord

bataryasına göre gaming almak istemiyorum...
  6. Blacklord

hp omenlere baktım çokta iyi yorumları yok sorunlu olduklarını söylüyorlar
  7. Blacklord

yazılım 3d modelleme render alma gibi şeyler ve ara sıra oyun falan oynucam
  8. Blacklord

merhaba arkadaşlar 60k civarlarında laptop arıyorum marka fazla fark etmez uzun batarya ömrü olmasını istiyorum uni için alıcam önerileriniz bekliyorum (maks 80k olsun )
  9. Blacklord

windows her şeye parola istiyor

Hesap açamıyorum kullanıcı adı ve parola istiyor 1687197210 Yazcak da bir yer yok
  10. Blacklord

windows her şeye parola istiyor

merhaba arkadaşlar bilgisayarımdakı microsoft hesaplarını ayrladıktan sonra sorun oluştu yapmak istediyim her şeyde kullanıcı adı ve parola istiyor ama yazacak yer çikmiyor ve bilgisayda tek hesap ve kullanıcı olmasına rağmen yönetici izinleri yok diyor ama 1 saat öncesine kadar vardı yönetici...
  11. Blacklord

Windows 10 sorunları

Tamam hocam
  12. Blacklord

Windows 10 sorunları

Win 10 kendisinden win 11 yüklüyorum troubleshoot kısmından format atsan yeterli olurmu yoksa win 11 iso ile yapayım
  13. Blacklord

Windows 10 sorunları

14. Blacklord

Windows 10 sorunları

22gb destekliyor 22gbda yapcam tamam win 11 yaparım, biosdada 36gb eksik olması neden ola bilir hocam biliyormusun
  15. Blacklord

Windows 10 sorunları

Merhaba arkadaşlar ben windows 11 den kali linux a geçmişdim sonra win 10 a döndüm dönerken çok fazla sorun yaşadım döndükdən sora diskimin 36 gblık kısmı hiç bir yerde gözükmüyor ve pc durmadan açık olan uygulamalarda crash hatası veriyor diskimin hızınıda tam kullanamıyorum genelde oyun falan...
Top Bottom