BlackW1t isimli üyenin son içerikleri

1. B

Laptop fan anakart bağlantı kablosu koptu

Arkadaşlar merhaba Lenovo ideapad gaming 3 laptopun termal macunlarını değiştirmek için açmıştım. Vidaları vs sırası ile söktüm, sonra fanların anakarta olan bağlantılarını sökeceğim sırada kıskaç elimden kaydı ve kablonun ucu koptu (fotoğrafını ekleyeceğim). İnternette bununla ilgili bir çözüm...
  2. B

Elektrik kesintilerinden sonra bilgisayarım aniden kapanıyor.

Eve başka bir psuda denedim kapanma olmadı sorun psudaymış
  3. B

Saat 10 gibi bilgisayarı açıp kapanmasını bekledim hatta kronometre ile süre tuttum bu aradada bilgisayarı zorlayacak bir oyun açtım ve kapanasıya kadar sıcaklıklara baktım. Sıcaklıklar cpu da 70 gpu da 60 olarak gördüm. Tuttuğum sürede 27 dakika açık kalmıştı.
  4. B

Malesef denedim ama 30 dakika sonra kapandı.
  5. B

Bilgisayarıma stres testide yaptım ekran kartı en fazla 73 dereceyi görürken işlemcim 95 gibi fazla değerler gördü ancak işlemciyi dinlenme moduna aldığımda 5 dk gibi bir sürede 35-40 derecelere kadar düştü bu normal mi
  6. B

Merhaba sıkıntısız çalışan masaüstü bilgisayarım mahallede sürekli gerçekleşen ani elektrik kesintilerinden sonra bilgisayarım açıldıktan 30-40 bazen 1.30 saat kadar çalıştıktan sonra elektrikler gitmiş gibi aniden kapanmaya başladı. Bilgisayarım stres anında yada dinlenme anında aynı süre...
Top Bottom