BlowEca isimli üyenin son içerikleri

1. B

win 11 pc ye format atmak

win 11 pc mi formatlamak istiyorum usb win11 dönüştürmeden format atabiliyor muyuz yoksa ilk aldığımızda ki gibi usb dönüştürüp öyle mi atmam gerek ?
  2. B

20-25k gaming pc önerisi

merhaba arkadaşlar 20-25 k ye hem yayın açabileceğim hem de performans sıkıntısı çekmeden oyun oynayabileceğim sistem öneriniz var mı acaba
  3. B

300tl civarında powerbank önerebilir misiniz?

300tl civarında powerbank önerebilir misiniz özellikle varsa bilindik markalardan olursa sevinirim.
  4. B

xbox game pass istediğim hesapla giremiyorum

Dostlar, ben daha önce xbox game pass kullanıyordum pc kullanıcısıyım bu arada benim daha önceden de kullandığım bir hesabım vardı ve daha sonrasında 2. yi açmıştım zamanında yan hesap olarak. aylar sonra tekrar gamepass aldım fakat 1.hesapla giriş yapsam bile 2. hesabımı bağlıyor kendiliğinden...
  5. B

Ekranım çok parlamaya başladı

ekran kartı uygulamasından mı yoksa monitörden mi artırıym
  6. B

Ekranım çok parlamaya başladı

Arkadaşlar 2 3 gündür ekranım daha beyazımsı gibi ve daha parlak mesela valoran ın ışıkları veya başka oyunlarda ışıklar aşırı parlak ve göz alıcı neden oldugunu bir türlü çözemedim
  7. B

maksimum 600tl bütçe kulaklık almak

hs 60 ile void arasında bir fark var mı ? yoksa sadece tasarımsal fark mı ?
  8. B

maksimum 600tl bütçe kulaklık almak

Merhaba arkadaşlar, kulaklık bakıyordum ve itopya da bu kulaklığı https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-siyah-kirmizi-gaming-kulaklik/ 550 TL ye gördüm ve sanırım piyasada ki en uygun fiyatı bu bu fiyata daha iyi bir kulaklık bulabilir miyim? yoksa en iyisi bu mu ?
  9. B

aoc c24g1 monitorumde birden bire çıkan iz

10 ay oldu ama alalı hala ederler mi
  10. B

aoc c24g1 monitorumde birden bire çıkan iz

Arkadaşlar monitörümde böyle bir iz var daha önce yoktu böyle bir şey ölü piksel galiba bunu garanti karşılar mı ? vatandan almıştım
  11. B

Metin2 Haksız yere ban yedim

item satışı olarak algılanmış olabilir
  12. B

Metin2 Haksız yere ban yedim

mailde neden ban yediğin yazar genelde baktın mı
  13. B

7004 TL 10400F RX 5600 XT Li Sistem

ekran kartı stokları çok kötü sanırım
  14. B

7004 TL 10400F RX 5600 XT Li Sistem

bende bir kardeşim için bakıyorum max 7k ye bulamadım bi türlü