BlueLabels isimli üyenin son içerikleri

1. BlueLabels

🟢 AKARYAKITA ÇİFTE İNDİRİM GELİYOR!

Ne diyosun ya iyi haber duymayalı baya oldu vallahi
  2. BlueLabels

Pc kullanırken kesinlikle bilmem gereken şeyler?

Alttaki çubuğa sağ tıklayınca görev yöneticisi açabilirsin veya ctrl shift del ile yaparsın bu arada mesela ctrl + shift + del yazarlarsa "+" tuşuna basmana gerek yok o devamı anlamı gibi düşün
  3. BlueLabels

razer black widow v3 alınır mı? ikinci el

Önemli değil kolay gelsin bende 2. el aldım bu arada xd
  4. BlueLabels

2. El Gopro Alınır Mı ? Alınırsa Hangisi Alınmalı ?

Full dönüyor aga nasıl yani beğenmiyorum derken
  5. BlueLabels

2. El Gopro Alınır Mı ? Alınırsa Hangisi Alınmalı ?

Sanki onun yerine insta360 daha mantıklı onun fiyatıda 12k olması lazım arkadaşım geçen gün aldım demişti
  6. BlueLabels

razer black widow v3 alınır mı? ikinci el

Alınır switchleri yeşil kullanıyorum hala alınır diyorum bw 1 2 3 hepsini kullandım hepsinden memnunum
  7. İ5 10400 / ASUS DUAL 2060 SUPER OC / 2X8 RAM Bazı Parçalar 0 ve GARANTİLİ

Mersin İ5 10400 / ASUS DUAL 2060 SUPER OC / 2X8 RAM Bazı Parçalar 0 ve GARANTİLİ

Merhaba herkese sistemimi 3 küsür yıl kullandım yeni sisteme geçtiğim için satıyorum. Bazı parçalar ince hesaptan aldım KFsı tam o ürünlerin vatandan aldığım ürünlerin ise KFG hepsi tam şeklindedir. Eski sistemime gayet özen göstererek kullandım göz bebeğimdir kendisi artık gerek kalmadığı için...
  8. BlueLabels

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

100lük kullanıyorum 1000emi geçsem napsam ya
  9. BlueLabels

🔥İndirim Dark İkili Monitör Kolu TR 1599 TL Yurt Dışı 1485 TL

Tek kol mu 8 kilo taşıyor total mi 8
  10. BlueLabels

Yerimde olsanız ne yapardınız?

Ağızlarına bağırırdım daha önceden incehesapla monitör hakkında sorun yaşamıştım canlarını okudum valla asla hakkımı yedirmem parayla alıyorum o ürünleri sonuçta ben öpücükle değil. Ayrıca garantideyken o 20 iş günü muhabbetini şeyden mi söylüyorsun ilk 14 gün koşulsuz iade olayından
  11. BlueLabels

Yerimde olsanız ne yapardınız?

1- link atmamışsın 2- neden 20 gün dolasıya kadar bekledin arayıp bilgi alsaydın keşke sürekli olarak 3- gerekirse tüketici hakem heyetine başvur uzun sürüyor genelde ama yine de bi 20-30dk ayırıp yaz ve iade içinde çabala sakın pes etme
  12. BlueLabels

Bu yaştan sonra tıp okunur mu?

Yaşın hiç bir önemi yok git oku agam benden sana söylemesi
  13. BlueLabels

MSI 27'' G274QPF vs Dell G2724D 27

Ben nvidia kullandığım için fark etmemiştim ama görmek lazım bence o kendi gözünle o yüzden buna direkt cevap vermek saçma oolur gibi geliyor 1711828140 Amazonda incehesaptan almıştım 2 adet ölü pikseli vardı 2k 27 olduğu için baya baya yakınına girmen lazım fark etmek için ben aileden birisi...
  14. BlueLabels

Gitar'dan anlayan biri bu gitarı yorumlayabilir mi?

nereden aldınız stokta yok çünkü
  15. BlueLabels

MSI 27'' G274QPF vs Dell G2724D 27

MSİ kullanıyorum gayette memnunum bir sorun varsa sorabilirsin
Top Bottom