BlueStack isimli üyenin son içerikleri

1. B

Yardım ASUS Vg259qm FREESYNC

merhaba arkadaşlar Asus vg259qm monitöre sahibim Valorant için freesync açılmalı mı ve overdrive kaç olmalı sistem özelikleri Rx6700 Xt 12gb ryzen 5 5600 işlemci
  2. B

1080P 240 Hz IPS Monitör Önerisi

Asus vg259qm bakabilirsin 240hz oc ile 280hz
  3. B

Yardım CASPER LAPTOP NE KADAR

merhaba arkadaşlar bende CASPER Nirvana LAPTOP var 2 yıldır boşta kullanılanmıyor satmaya karar verdim 1 hafta önce yeni SSD TAKILDI FORMAT atıldı macun sürüldü 1500 lira masraf yaptım ilana koydum 4000 veren var versem mi fiyatı nasıl GT 840M 4GB EKRAN KARTI İ3-4100M İŞLEMCİ 8GB RAM...
  4. B

Yardım ASUS VG259QM GÖRÜNTÜ

Merhaba arkadaşlar ASUS VG259QM 280HZ 24.5 Monitöre Sahibim cs ve valoda görüntüyü 1280:960 alınca görüntü kalitesi düşüyor uzaktaki adam pixel pixel gibi oluyor sanki gözü yoruyor ama arkadaşımda Viewsonic 144Hz var onun monitörün boyutu 23.5 o da 1280:960 da oynuyor onda böyle sorun yok Beni...
  5. B

WHATSAPP BAŞKA NUMARADAN MESAJ

hahahaha Acemilik diyelim
  6. B

tamam Knk Çok Sağolun endişelendim ilk defa geliyor başıma teşekkür ederim
  7. B

Knk İlk defa başıma geldi böyle bir olay şaşırdım
  8. B

knk numaramı nereden bulmuştur bir şey olurmu direk engelledim 1713103168 Knk Bir sorun olur mu youtube Takipci Hilesi yapmıştım youtube hesabımı verdim kullanmadığım telefon numarası ekli değildi
  9. B

MERHABA ARKADAŞLAR WHATSAPP DAN MESAJ GELDİ MESAJI YOLLAYAN KİŞİ ENDONEZYA DAN ATIYOR MERHABA DİYE TÜRKÇE MESAJ YOLLAMIŞ BENİM NUMARAMI NEREDEN BULMUŞ BU KONUDA BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
  10. B

OYUNCU KOLTUĞU ÖNERİSİ

merhaba arkadaşlar ofis koltuğu önerir misiniz rahat olması lazım Ve oyuncu koltuğu mu ofis koltuğu mu hangisi daha rahat
  11. B

OFİS KOLTUĞU ÖNERİSİ

2k Ya kadar çıkarım
  12. B

OFİS KOLTUĞU ÖNERİSİ

merhaba Arkadaşlar ofis koltuğu yada oyuncu koltuğu önerirsiniz rahat olması lazım
  13. B

Hangi mouse daha iyi

Merhaba Arkadaşlar hangisi daha iyi SteelSeries Rival 3 RAZER DEATHADDER ESSENTIAL
  14. B

Çözüldü✓ ROG STRIX XG249CM 23.8 inç 270Hz

Bu MONİTÖR Nasıl araştırabildin mi ROG STRIX XG249CM
  15. B

SİSTEMİM NE KADAR EDER

Buradakiler bakma fiyatı düşürürler kendi sistemleri olsa 40k 45k fiyat çekerler 32 33k ederi var sistemin Monitör 18 19k
Top Bottom