Bonnie isimli üyenin son içerikleri

1. Bonnie

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

Şimdi ona da baktım onda da arada takılma oluyor =/
  2. Bonnie

Mouseyi denemek için valoranta girdim ama 4000hz de aşırı fps düşüşü oluyor yani sağa sola çeviremiyorum bile neden böyle oluyor
  3. Bonnie

Yani alınan fiyata satabilirsem yine iyi aslında gider dimi elimde kalmasın da
  4. Bonnie

Bu siteye beğenmediğimiz zaman iade edebiliyor muyuz ?
  5. Bonnie

Eldorado.gg kullanan birisi bakabilir mi lütfen

czxkşldsklaşedlkşa haydaa öğrendiğim iyi oldu teşekkürler
  6. Bonnie

Güvenilir bir site olduğunu düşündüğüm için sorun olmıyıcağını düşündüm. Ama evet haklısınız yok her şey olabilir
  7. Bonnie

Valorant hesabı satmak için hesap doğrulamam gerekiyormuş resim falan istediler işte Kimlik , kimlikli selfie vs... hepsini doğru yapıyorum ama askıya alınıyor hesaplarım birkaç kez denedim hep askıya alındı ne yapabilirim
  8. Bonnie

Ryzen 3 3300x FPS SORUNU

Valorant oynamak için almıştım aslında R5 3600 ile aynı güç de diye Ama valorant oynarken 70 130fps arası dolaşıyor videolara bakıyorum 250fps civarı almam gerekirken şuan çok garip bi durum var sıcaklıklar desek 70derece ile başlıyor masaüstünde bu işlemciyi kullanan varsa yardım edebilir mi...
  9. Bonnie

RYZEN 3 3300x ISI SORUNU

Aldığım ısılar çok yüksek görünüyor ne yapıcağımı bilmiyorum da ryzen master dan voltaj düşürüp stress testine falan sokuyorum anında kapanıyor oyunlarda aşırı düşük fps alıyorum valorant da 150fps falan yardım eder misiniz bilgisayarı açtıgım gibi 80 ısı dan başlıyor 1677780459 Bu da ryzen...
  10. Bonnie

Asus Phoeni̇x 1650 Satılır Mı?

Haahahahahsbs sattım ama ekran kartsız kaldım be nt ahahshshs
  11. Bonnie

Ahahahahsh sattım ve ekran kartsız kaldım 😂
  12. Bonnie

Satalım bari 😂 1652608387 Sistemi de ayrı olarak satıp üst birşeylere geçmek istiyorum
  13. Bonnie

7000TL ye sistem olarak almıştım aslında
  14. Bonnie

Ahahaha öyle yaptım biraz şunları yazmayı unuttum ben 3 yıllık gaminggen garantili ve daha 2 ay olmadı bile alalı yine de satiyim mi bu fiyata 😂
Top Bottom