Brtyld38 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Windows Update'deki Windows 11 uyarısı

Aynı sorun bendede var 1633524280 1633524302 Bendeki bir başka sorun bu
  2. B

En yapmam gerekiyor anlamadım

3. B

Sizce Windows 11 e yükseltsem bir sıkıntı olurmu

Sen kullanıyor musun 1633511458 Kullandıysan performans kaybı varmı
  4. B

Sizce Windows 11 e yükseltsem bir sıkıntı olurmu

Windows 11 e yükseltsem bir sıkıntı olurmu tanıdıklarım yükleme felan diyolar ama bi sizede soruyum istedim
  5. B

700-800 TL arası kulaklık önerisi

Mikrofon da sıkıntı oluyor diyo kullananlar sizin düşünceniz nedir kullanıyormusunuz tabikide 50 TL çıkabilirim eğer fiyatına değerse 1632757275 Corsair hs60 haptic nasıl sizce onada güzel diyorlardı
  6. B

800-900 TL BANDINDA OYUNCU KULAKLIĞI

İncehesapta 500 TL olmuş kardeş 😎
  7. B

700-800 TL arası kulaklık önerisi

700-800 TL kulaklık önerisi fps tarzı oyunlar oynuyorum bu yüzden ses kasmam gerekiyor marka hiç fark etmez piyasada çok fazla kulaklık var hangisini alacağıma karar veremedim önerdiği kulaklığı kullanan varsa artısını eksisini de yazabilir
  8. B

Hangi kulaklığı almalıyım

Corsair void elite rgb wireless ve hs60 haptic arasında kaldım hangisini almalıyım kullanan varsa kötü yönlerini söyleyebilirse güzel olur
  9. B

Corsair-ssteelseries kulaklık arsında kaldım

Void elite rgb kullanan herkes memnun olmadığını söylüyor Corsair hs60 haptic nasıl sizce
  10. B

Corsair nasıl sence bir bilgin varmı
  11. B

700-800 TL arası kulaklık arıyorum Corsair hs60 haptic veya void elite rgb almayı düşünüyordum sonradan void elite rgb den vazgeçtim şimdi ise steelseries arctis 1 veya arctis 3 arsında kaldım ne yapacağımı bilmiyorum deneyen varsa bana yardımcı olabilirseniz sevinirim Corsair veya steelseries...
  12. B

Corsair hs60 haptic alınır mı?

Corsair hs60 haptic almayı düşünüyorum kullanan varsa önerirmi yoksa onun yerine void elite rgb mi alınmalı yardımcı olursanız sevinirim
  13. B

Max 200 TL işlemci soğutucusu

200tl geçmeyecek şekilde işlemci soğutucusu arıyorum işlemci amd
  14. B

700 TL yi geçmeyecek şekilde kablolu kablosuz fark etmez hangi kulaklığı alıyım

700 TL yi geçmeyecek şekilde kablolu kablosuz fark etmez hangi kulaklığı alıyım
Top Bottom