• brutal
      brutal, Otobüs Arkadan Vurdu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Eğer yol tek şeriti ise ben bekliyorum kardeşim o yüzden 6 yıldır bir defa bile sürtme dahi yaşamadım? Sollama aniden yapılan bir şey değildir zaten? Ne...
    • brutal
      Birincisi tek şeritli bir yol. Hangi araç duruyorsa dursun beklemek zorundasınız. Orada otobüsün önünden bir yaya atlamış olsa yine siz suçlu...
    • brutal
      trafik bilgim sizin hatalı olduğunuzu söylüyor.
    • brutal
      brutal, Yardım Kaza hasar tespit... başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kaza raporu tutmadıysan kendi cebinden çıkacak fakat bunu serviste yaptırırsan iyi para alırlar. İşçilik sağlam olsun diyorsan servise götür. Yoksa sanayide...
    • brutal
      brutal, Hangi ekran kartını almalıyım? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Çalışmazsa bile üstüne kâr koyup satarsınız ki, çalışmama ihtimali yok. 2005 model ilk pci-ex anakartlardan birine R9 390 takmıştım. Çalıştı. İkinci el hd...
    • brutal
      brutal, Baştan araba tasarlamak başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sadece görünüşse ruhsatlık bir durum yok fakat motor 15 beygirden fazla artarsa belge almak zorundasınız. 20.000'den 1.000.000₺'ye kadar değişiyor ücreti.
    • brutal
      brutal, Amazon.com.tr 300/120 TL promosyon başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      aldık bir şeyler teşekkürler paylaşımınız için.
    • brutal
      https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/f7e281ba-0c7a-44ef-81d2-84d571d070d2/?_encoding=UTF8&pd_rd_w=YcadC&content-id=amzn1.sym.913b88c5-284b-4add-b8c7-d9ee...
    • brutal
      brutal, Yardım ios 18 güncellemesi sonrası klavye kasıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bende bu ios 18'in hiçbir sorunu yok.
    • brutal
      brutal, 1.8 milyona kadar sıfır araç önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ben 1.'yi yorumlardaki arkadaşlar gibi kabul etmem adam S'ye ibre 80'deyken çekti üstüne 2 defa gaz bıraktı. :D Ben 1.2 TCe Clio kullandım çok abartıldığı...
    • brutal
      brutal, 1.8 milyona kadar sıfır araç önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      182lik hondayı g20 520i ile geçemedik 0-20 0testinde. 1.5 passata 200de ayar verdi. cvt mvt de gidiyor yani. 1.3 tce megan kullanmadım bir şey diyemiyorum...
    • brutal
      brutal, Bu güç ekranı hangi ayarda olmalı ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ben şahsen High Performance derim ama Balanced ile de kullanabilirsiniz size kalmış.
    • brutal
      brutal, Yardım 16 promu 16 pro maxmi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ben büyük telefon sevmediğim için pro aldım resmen ne çile çekmişim. Pro öneriyorum.
    • brutal
      Etkinhost öneririm. Hiç kasmıyor.
    • brutal
      brutal, Güncel En İyi Termal Macun Nedir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tg-30-elmas-partikullu-gri-thermal-macun.html Noctuadan bile güzel değerler veriyor. Test ettim.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,782
Üyeler
156,982
Son üye