Brynquadel isimli üyenin son içerikleri

1. Brynquadel

Çözüldü✓ 3 güne dolar fazla artar mı?

ARTAR MANTIK YÜRÜTSENİZ CEVABINI ALIRSINIZ ZATEN
  2. Brynquadel

Sistemimi zorlayacak oyun lazım

Moderatörler iş yapın troll dolmuş buralar
  3. Brynquadel

Bu ürünün garantisi var mı?

evet, herhalde, ancak şüphelendim.
  4. Brynquadel

Bu ürünün garantisi var mı?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B073XMJMWJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1 Ürünün garanti kitapçığında 2 yıl garantili olduğu söyleniyor ama garanti belgesi bomboş.
  5. Brynquadel

İtopya kargo sorunu

Brom sen meseleyi yanlış anlıyorsun bak, Vermiş olduğum sipariş daha hazırlanma aşamasında iken birden kargoya verilmiş, diye mesaj geldi. Kargo firmasını aradığımda ürün bize verilmedi dediler. Şimdi yoğunluktan dolayı, hatalı iş mi yaptılar, zaten böyle mi çalışıyorlar?
  6. Brynquadel

Windows Flash Belleğe Kurma

Windows
  7. Brynquadel

İtopya kargo sorunu

Evet kesin yoğunluk var. Normalde de 7 iş gününde veriliyordu zaten. Neyin kafası bu derler
  8. Brynquadel

Windows Flash Belleğe Kurma

Hangi versiyon?
  9. Brynquadel

El Capitan Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor

İncehesap sistemlerini önerip duranlar neredeler? arkadaşa yardımcı olun
  10. Brynquadel

İtopya kargo sorunu

Yoğunluk olduğunun kanısına nereden vardınız ve şaşırdıklarını nereden biliyorsunuz? Evet bu genel olarak çok merak ettiğim bir soru.
  11. Brynquadel

İtopya'dan ne zaman gönderilir (Barkod)

Takip numarası mevcut ancak hiç bir bilgi girdisi yok. Siparişi geçen hafta verdim ama ürünü uzun süredir bekliyordum.
  12. Brynquadel

İtopya'dan ne zaman gönderilir (Barkod)

İtopya'dan mail gelmiş. Ürününüz kargoya verildi diye, takipte görünmüyor. Kargo firmasını aradım. Sadece barkod oluşturulduğunu henüz kendilerine teslim edilmediğini söylediler. Barkod mu ne oluşturulmuş. İtopya'dan ne zaman gelir kargo, gerekirse gidip dağıtımdan kendim alabilirim. Fikri olan...
  13. Brynquadel

7000 TL değer mi ?

Tavsiye sistemlere bakıyorum: 🤮🤮
  14. Brynquadel

Gta 5 mod ile ilgili soru

Geçen Türkçe yama yapan arkadaşım Online'dan ban yedi. Sistemi çok hassas bu konuda.
  15. Brynquadel

Sizce Bilgisayar Programcılığı Bölümü okunur mu

İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz.
Top Bottom