Bulenttasdemir isimli üyenin son içerikleri

1. B

EA steam bağlantısını kaldırma

Merhaba iyi forumlar. Bir kaç ay önce arkadaşım bana kullanmam için yedek bir ea hesabını vermişti. Fakat onun steam hesabı bağlı olduğu için bağlantıyı kaldırmak istedim bu sayede kendi steam hesabımı bağlayacaktım. Fakat baktığımda ea ile steam in bağlantısını kaldırmam için yaklaşık 3 4 ay...
  2. B

PS5 Kulaklık sesi çok az

Maalesef ona dair bir şey bulamadim
  3. B

PS5 Kulaklık sesi çok az

Merhaba iyi forumlar hepinize. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım bir wireless kulaklıgım var Logitech G735. Bilgisayarda sorunsuz çalışmakta. Geçen hafta ps5 aldım fakat kulaklığımın sesi aşırı derecede az. PS ayarlarından, oyun ses ayarlarından ve kulaklığın üstündeki ses ayarından bile her şeyi...
  4. B

Steelseries Aerox 3 Wireless sarj sorunu

benimde aynı şekil dün başladı
  5. B

Sende de yeni mi oldu yoksa uzun zamandir boyle mi?
  6. B

Merhaba iyi forumlar hepinize. Yaklaşık 5 ay önce mediamarkttan Steelseries aerox 3 wireless mouse almıştım. Dün baktığımda sarjı bitmişti ve şarja taktım fakat bir türlü dolmuyor. Uygulamasında sarj oluyor olarak gözüküyor fakat hiçbir şekilde dolmuyor. Dolmadığı için de mouse u sadece kablosu...
  7. B

Pckolik tron v3 hazir sistem

Merhabalar iyi forumlar. Pckoliğin tron v3 sistemini almayı dusunuyorum. Onun icin su anki bilgisayarimi saticam. Asus rog strix 1660ti, r5 5500, gigabyte b45m s2h anakart var içerisinde. Ekran karti harici islemci ve anakarti alali 1 yili bile dolmadi. Sizce kac TL ye satabilirim ve tron v3...
  8. B

Ram im oc sonrasi gozukmuyor

İyi forumlar. 3 4 ay once 2x8 gb 3200mhz ram almistim. Sorunsuz bir sekilde biostan mhz degerini oc ile 3200mhz yapip kullaniyordum fakat son bi kac gundur pc de oyunlarda donmalar oluyordu. Baktigimda 1 ram takili gozukuyordu. Normalde xmp sectikten sonra oradan mhz yi belirleyebiliyordum fakat...
  9. B

Ekran kartı kullanımı

drop yemiyorum direkt fps düşük. Normalde kullandıgım ayarlarda 80fps alıyordum fakat ekran kartı kullanımı düşük diye 50fps alıyorum şu an. Ve bir kaç oyunda da böyle sorun yaşıyorum.
  10. B

Ekran kartı kullanımı

Merhaba iyi forumlar. Son zamanlarda oyunlarda ekran kartı kullanımım nedenini bilmediğim bir şekilde düşük. 1660ti, r5 5500 işlemci ve 2k monitör kullanıyorum. 1 ay onceye kadar normaldi. Gta 5 e girdiğimde fark ettim sorunu. %99 dan %70'lere düştü. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Darboğaz hem 2k...
  11. B

4-5k Pc Kulaklik Öneri̇si

Merhaba iyi forumlar. Sony Inzone H7 veya H9 almak arasında kaldım fakat youtube üzerinden izlediğim kadarı ile mikrofon kalitesini beğenemedim veya videolarda mı sesi öyle geliyor emin olamadım. Daha önce hiç wireless kullanmadım, kullanıp deneyimlerini yazabilecek var mı Inzone H7 veya H9...
  12. B

Tüketici Hakem Heyeti

Arkadaşlar bundan 4 5 ay once Vatan bilgisayarın sitesinden monitor almistim ve ürün arizali cikmisti fakat iade kabul etmediler. 4 5 aydır konuyla ilgileniyoruz diyip boş boş oyalıyorlar. Tuketici hakem heyetine basvuracagim fakat satıcı adresi kısmına genel merkezin adresini mi yazayim yoksa...
  13. B

Epic Games hesabıma giriş yapamıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Bugün Epic hesabıma girmeye çalıştığımda bilgileriniz yanlış yazıyordu. Bende şifremi unuttum kısmına gelip mail adresimi yazdım fakat bu bilgilerde hesap bulunamadı yazıyor. Epic Games'e mail attım fakat hâlâ bir dönüş sağlanmadı. Nasıl çözerim bilen var mı?
  14. B

Realtek HD Driver Kurulmuyor

Merhabalar öncelikle. Yaklaşık bir kaç aydır bu sorunla uğraşıyorum ve bir çözüm bulamadım. Bilgisayara realtek hd driver ı kurmak için anakartın sitesinden indiriyorum. Sonra kurulumu yapıyorum hazırdaki ses driverını kaldırıyor ve yeniden başlatıyorum. Sonra ekrana tekrar çıkıyor bu sefer...
  15. B

3070ti bilgisayarıma uyar mı?

psu değişmeme gerek var mı 500w yetmez diyenlerde var çünkü?
Top Bottom