BuLuT0 isimli üyenin son içerikleri

1. B

2000-2500 TL Kablosuz Mouse Önerisi.

Uzun ömürlü, deliksiz kablosuz bir mouse arıyorum. Öneriniz nedir? Maks. Bütçem 2500 TL. Şimdiden teşekkürler.
  2. B

Kulak içi Bluetooth kulaklık

bence silikonlu biraz rahatsız etsede ses anc HT gibi konularda daha önde. Silikonlu alırım dersen kesinlikle jabra elite 7 pro öneririm
  3. B

Blue stacks 4ü nasıl indirebilirim?

bende orjinal win 11 yaptı ve hatalar sıktı artık. Bluestacksdede normal basınca çalışmıyordu sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır diyince çalışıyordu denemediysen bir deneyebilirsin
  4. B

Günlük kullanım için 20K civarı hangi laptop...

merhaba huawei öneririm. huaweinin kendi sitesinden alırsanız farklı avantajlar var. - Huawei matebook d16 aldığınızda 1000 TL değerinde huawei mouse ve 1000 TL değerinde çanta hediye. Ve birkaç tane daha indirimli paketler var bu linkten ulaşailirsiniz...
  5. B

Jabra Elite 85H 4700 TL alınır mı??

Müzik dinlemek için kulaklık arıyorum 5-7K Bütçem var size 85H alınır mı??
  6. B

TürkTelekom Sınırsız İnternet Sorunu!!

Merhaba. TürkTelekom Wifi kullanıyoruz altyapısı vs. var 5G intenet hızı iyi bir sorun yok ama 2 gündür ikidebi interneti kapatmaya başladılar. Sabah Türk Telekom aradı zaten şu kadar GB İnternet kullanıyorsunuz sizin internetinizi kısıtlayacağız gibi şeyler söyledi şuandada birden wifi...
  7. B

Hangi sistemi almalıyım ?

Güzel sistem ama duyduğum kadarıyla amd ekran kartları kronik sorunlar çıkarabiliyormus. Ve birde kasayı değiştirmen gerekebilir
  8. B

Mobilde Hem Kablolu Hem Kablosuz Kullanabileceğim Kulaklık

PUBG mobile gibi fps oyunları oynuyorum ve bazende müzik dinliyorum. Kablolu kullanılabilmesi benim için önemli çünkü WiFi 5G olmasına rağmen Bluetooth kulaklık bağlayınca Ping + Fps sorunları oluyor. Müzik dinlerkende kablosuz kullanmak istiyorum. Önerebileceğiniz bir kulaklık varmı? (Usb Typce...
  9. B

Aşsağıdaki hangi telefon daha iyi

Mİ12T İşlemcisi hem performanslı hem ısınmıyor. Ekran 120 hz Amoled bir ekran. Çoğu yeni çıkan telefonlara göre batarsayı daha iyi 5000mah. Hemde en fazla yarım saatte şarjı 0dan 100e ulaşabiliyor. Ekran kasa oranı ve boyutuda çok iyi. Bence kesinlikle Mİ12T . Apple fanları gelmedende söyliyeyim...
  10. B

2500 TL Wireless Gaming Kulaklık Önerisi

sinerjide 2100 TL alinmazmi
  11. B

evet haklısınız ama ben almışken 0'ını almayı düşünüyorum öneriniz varmı
  12. B

Void Elite RGB 7.1 wireless hâlâ alınır mı dipses sorunu vs. varmı veya başka öneriniz varmı?
  13. B

CORSAİR VOİD ELİTE WİRELESS 7.1ALINIR MI?

Bütçem 2500 TL Wireless Oyuncu Kulaklığı Arıyorum sizce hala void elite wireless 7.1 alınır mı? Dip ses sorunu olanları duymuştum bu wireless modelinde varmı? Veya başka önerebileceginiz bir kulaklık
  14. B

2500-3.000 TL Akıllı Saat Önerisi

3.000 Üzerine çıkmadan akıllı saat önerebilirmisiniz?
  15. B

1000-1500 TL akıllı saat önerisi

1000-1500 TL bileklik - akıllı saat önerebilir misiniz?
Top Bottom