Burak Akkurt isimli üyenin son içerikleri

1. B

Dell Müşteri hizmetleri ve bitmeyen sorunları

geçen paylaşmış olduğum postan 1-2 gün sonra Dell Türkiye Instagram sayfası ile iletişime geçtim ve pek yardımcı olmadılar bende dell.com'da bulunan canlı destek birimi ile konuşmam şöyle buraya bırakıyorum Amerika'da olsa çözüm bulurlarmış ancak Türkiye'de olduğumuz için bulmazlarmış elimdeki...
  2. B

Yardım Hangi klavyeyi almalıyım

Furylevel Y1 özleştirebile biliyor diye biliyorum özeleştirme içinse alına bilir ama markalı bir şey ise Asus olabilir Gamebooster G906B Spectrum kullanıyorum onada bakabilirsin
  3. B

Dell G315-G515 Bitmeyen Isınma Problemi ve Servis Sorunları

Rampage X-Frame kullanıyorum pek kötü değildi
  4. B

satamam adı çıktı dell cihazların ısınmadan dolayı herkes mesafeli davranıyor para iadesi verseler bile yerine cihaz almak pahalı xbox gibi oyun konsolu almak daha mı mantıklı 1681740317 soğutucumda var gene kurtarmadı
  5. B

ilk modelim oydu yeni gelen rtx2070 olanı
  6. B

Yardım Dell G315 Ürün Değişimi Sorunu

yeni posta bakarsan iyi olur eski post çünkü yeni olanda anlatmıştım rtx 2070max-q olan versiyon 80-95 arası
  7. B

zaten parça değişimi yapıldı ancak sorunlarım çözüm bulmadı sorunum orda başlıyor
  8. B

Problemim 2019 aralık ayında başladı o zaman ki cihazım G315 FB300F85C Kod adlı versiyonu yaşadıklarım işlemci çok ısınması ve aniden kapanması çok zorlayacak bir oyunda oynamıyordum watch dogs 2 ve gta 5 oynuyordum bir anda kapanım mavi ekran vermeye başladı son 1 hafta sonra sıklaşmaya başladı...
  9. B

Merhaba! Elimde Dell g315 cihazı vardı ve çok fazla ısınıyordu bende servise gönderdim ve bana cihazımın anakartında sorun olduğu bildirildi ve ana kart değişim yapılması gerektiği söylendi ve bizde parça siparişinin verildiği söylendi. Bizde ürün değişimi istedik. Geçen hafta cuma günü 20 iş...
Top Bottom