BurakAkgn isimli üyenin son içerikleri

1. BurakAkgn

AÖF için Üniversite sınavına girmeme gerek varmı?

tekrar yks'ye girmeme gerek yok yani degilmi ve başvuruları nereden yapabiliyorum?
  2. BurakAkgn

AÖF için Üniversite sınavına girmeme gerek varmı?

öncelikle selamlar 4 yıllık Mütercim ve Tercümanlık ögrencisiyim bu sene kayıt oldum bu bölüme ayrıca yanında 2 yıllık bir bölüm daha okumak istiyorum (açıktan) bunun için üniversite sınavına girmeme gerek varmı? veya başvuruları nereden yapabiliyorum?
  3. BurakAkgn

FSP'NİN 650 WATT PSU'SU nasıl

genellikle bişey olmuyor psulara, ama en azından 80+ sertifikası olsa güzel olabilirdi içini rahatlatmak için
  4. BurakAkgn

Eat to Grow felsefesi sonum olabilir. (SSli)

hocam bence spora başlayıp iyi bir diyete girerseniz 100 kilo civarlarında çok iyi bir vücuda sahip olabilirsiniz. bacaklarınız gayet iyi duruyor
  5. BurakAkgn

Evde Vücudumu Nasıl Geliştirebilirim ?

bence spor salonuna gidip çalışman daha verimli olurdu ama zamanın filan yoksa evde kalisteniks hareketleri yapabilirsin. daha önce spor yapmadıysan her türlü vücudun gelişir
  6. BurakAkgn

AMAZON FATURADA IMEI OLMAMASI

sonradan başvuru yapma durumu var hocam. telefon imeisini telefon ayarlarından görebiliyorsunuz
  7. BurakAkgn

Öğrencilere Vergisiz Telefon Hakkıda

bildigim kadarıyla 1 kasımdan sonra alınan tüm cihazlar dahil hocam
  8. BurakAkgn

🔥İndirim 🔥Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı Tartışma Konusu🔥

dl 2 alıcam gibi. sizce alınır mı bu fiyata
  9. BurakAkgn

🔥İndirim 🔥Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı Tartışma Konusu🔥

indirim çıkmadı dimi ben bi indirim göremedim çünkü
  10. BurakAkgn

DA forum üyeleri hangi klavyeyi kullanıyor?

ınca ıkg-448 yazı yazabiliyor gayet yeterli :)
  11. BurakAkgn

Kamerası güzel telefon önerisi

hocam telefon trde 21k bandında indirimle benim alabilecegim seviyelere gelecegini sanmıyorum
  12. BurakAkgn

ögrenci indirimiyle alıcam hocam mantıken sıfır olmalı telefon
  13. BurakAkgn

Selamlar kamerası güzel bir telefon arıyorum. Fiyat maksimum 15 veya 16 olabilir aradığım özelliklerde öncelik kesinlikle kamerasının güzel olması, 3 4 sene beni tarayıcı, ınstagram vb. kastırmaması. daha önce biraz araştırdım ve kamera Diyafram açıklıgı, Sensör boyutu gibi bazı özelliklere...
  14. BurakAkgn

5600 96 dereceyi görüyor

core performance boost elbette fpsi düşürür fakat işlemci artık çok ısınmaz en azından
Top Bottom