Burakrocky isimli üyenin son içerikleri

1. Burakrocky

Yardım 4060ti’mi 4070super mi

Anlaşıldı hocam @CupOk ’da aynı şeyi yazmış cok teşekkürler
  2. Burakrocky

Daha iyi dimi , ama fiyat farkıda cok ya
  3. Burakrocky

Selamlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin ben pc toplicam işlemcim ryzen7 7800x3D olacak ekran kartı olarakta 4070suoer 12 gb düşünüyordum taaki 4060 ti 16 gb’ı görene kadar.SORUN ŞU; 4070super 12gb mı yoksa 4060ti 16 gb mı.oyun odaklı olacak Arada 8 bin TL lik fark var ve bu fark benim için...
  4. Burakrocky

Yardım 4070super’e hangi anakart

4070super MSI almayı düşünüyorum ama hangi işlemciyi alacağımı bilemedim fiyat larfkrmans olarak ne almalıyım
  5. Burakrocky

Öneri Led kaynaklasam çalışır mı

Hocam selamlar 10 metre tek kablo serit led aldım ve odama kısa geldi ben birtane daha led alsam sonra başlıgından kesip kablolarını kaynaklasam lehim ile çalışır mı Fotodakinin aynısı usb bellek ile çalışıyor,usb nin ordan kessem birleştirsem çalışır mı Telefona bluetooth ile çalışıyor
  6. Burakrocky

odama nasıl bir aydınlatma almalıyım

:) :) dediğim gibi ders calışırken faln loş sar kullanırım normaldede pavyon mod
  7. Burakrocky

odama nasıl bir aydınlatma almalıyım

Aynı konudan bende şikayetçiyim bu yüzden led aldım birkaç gune gelir led duvar ile tavanın kesiştiği yere asmayı dusunuyorum sarı ve beyaz tonlarında kullanırım loş bi ışık yaparım , ledi taktıktan sonra yine yazarım sana yada sende led alabilirsin direk https://ty.gl/incy67yvar Link bu , tek...
  8. Burakrocky

Çözüldü✓ Yurt dışı ekran kartı alınır mı

1.5 ay sonra okul gezisiyle yunanistana gidicem inşallah , oradan ekran kartı ve işlemci alsam , daha doğrusu alabilir miyim , fiyat olarak daha ucuza gelir mi , günrükten vergi alıyorlar mı , alıyolarsa ne kadar , kısacası elim boş dönmek istemiyorum ne yapabilir önerileriniz nedir? İşlemci...
  9. Burakrocky

Steelseries arctis nova 1

Vallaha cok kararsız kaldım en iyisi gidip test etmem
  10. Burakrocky

Corsair tasarım bakımından hıç hosuma gitmiyorum arctis nova 3 bakınıyorum daha iyiymiş başka bi arkadaş soyledi yada arctis 1 e bakacagım mağazaya gidip deneyeceğim
  11. Burakrocky

Dostum nova 3 e biraz daha bakayım ben :) birde cs de nası bunlar ve bass kalitesi nasıl
  12. Burakrocky

Yani dahamantıklo gibi hem rgb side var
  13. Burakrocky

desteğin için cok teşekkurler, steelseries arctis 1 ve steelseries arctis nova 3 modellerinide düşünüyorum yarın gidip mediamarkt vatan teknosa gibi yerlerde denicem test edecegim aklıma yatarsa alırım , aslında arctis nova 1 i istememin nedeni beyaz olmasıydı beyaz sistem kurucam inşallah...
  14. Burakrocky

Iphone 11 hala alınır mı??

apple’ın min telefonu suan iphone 11 daha düşüğü hiç mantıklı değil,başka telefon olarak androide yönelebilirsin,ben androidde birtek samsungdan yanayım. Bu yuzden bence S20 alabilrsin yada S serisinden daha üst bir model bak ama A serisinden almanı pek tavsiye etmem S serisinin kameraları gayet...
  15. Burakrocky

Yardım Steelseries arctis 1

Yok değil ama kablosuz olursa daha iyi olur
Top Bottom