buroch isimli üyenin son içerikleri

1. B

Yardım SAMSUNG A34 BLUETOOTH SORUNU

Merhabalar cümleten iyi akşamlar bir konuda yardımınızı rica ediyorum Bugün ben samsung a34 telefonu aldım kablosuz kulaklık kullanıyorum, bluetooth eşleşiyor fakat bağlanmıyor üzerine tıklıyorum ne uyarı çıkıyor ne bi hata çıkıyor kısacası hiç bir şey çıkmıyor bilgisi olan yardımcı olursa çok...
  2. Gaziantep içi uygun fiyattan 2x8 3000 veya 3200Mhz ram alınacaktır.

Gaziantep Gaziantep içi uygun fiyattan 2x8 3000 veya 3200Mhz ram alınacaktır.

Gaziantep içi uygun fiyattan 2x8gb 3000 veya 3200Mhz ram alınacaktır.
  3. B

VatanBilgisayar iade acil yardım

Selamün aleyküm iyi akşamlar herkese ben vatanbilgisayarda anakart satın almıştım fakat arızalı çıktı çalışmıyor. bende ürünü iade etmeye çalışıyorum ups kurye çağırmak için talep oluşturuyorum ( bu telefon numarasına ait çağrı kaydı bulunmamaktadır.) diye yazıyor ne yapmalıyım bu konu...
  4. B

Bilgisayara Elektrik Gelmiyor

Bilgisayara elektrik gelmiyor psu filan parçalar çalışıyor yeni anakart işlemci aldım eski sistemde parçalar çalışıyor yeni aldığım anakart ve işlemciyi takınca elektrik gelmiyor
  5. B

Yardım GTX 970 4GB Ekran kartına uygun işlemci

Birde sormayı unututm şuan ki işlemcim İntel G4600 internetten darboğaz testi yapınca %11 gösteriyor fakat PUBG mobile gibi oyunlar oynarken kasıyor drop filan giriyor normal midir bu
  6. B

Yardım GTX 970 4GB Ekran kartına uygun işlemci

Selamün Aleyküm Başlıktada belirttiğim gibi GTX 970 4GB Ekran kartıma uygun darboğaz yapmayacak işlemci önerir misiniz bütçem en fazla 1000 TL Anakartım ise bu Asrock H110M-DVS R3 Intel LGA1151 DDR4 Micro ATX Anakart
  7. B

Yardım İntel G4600 - MSİ GTX 970 4GB Darboğaz yapar mı

teşekkür ederim.
  8. B

Anladım teşekkür ederim , yeni işlemci alana kadar bu şekilde idare edeceğim umarım bir sıkıntı çıkarmaz
  9. B

Merhabalar İntel G4600 İşlemci ile msi gtx 970 4gb ekran kartı ile darboğaz yapar mı , yaparsa ne kadar yapar? yeni işlemci alana kadar bununla kullanacağım mecburen
  10. B

Yardım MSI GTX 970 4GB Boşta 60 Derece görmesi

yardımın için çok teşekkür ederim bugün kartın termal bakımlarını yapacağım umarım faydası olur
  11. B

yaptım sonuç bu
  12. B

%0 gözüküyor 1668626127 henüz ağır oyun oynamadım o yüzden bilmiyorum sadece hiçbirşey yapmadan boşta 60 dereceyi görüyor fanlar dönüncede 55 dereceye kadar düşüyor
  13. B

bu şekilde gözüküyor
  14. B

MSI GTX 970 Ekran kartında boşta kullanırken 60 dereceye çıkıyor fanlar çalışınca 55 lere doğru düşüyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.
  15. B

2000-3500 TL Arası Monitör Önerisi

Selamün Aleyküm hayırlı akşamlar. 2000-3500 TL arası film-oyun için kullanabileceğim monitör önerir misiniz?
Top Bottom