buseğ isimli üyenin son içerikleri

1. B

Yardım Bu set,şarkı kaydı için idare eder mi?

gelişmiş bir mikrofon iş görebilir ek olarak pop filter alman gerek güzel bi yalıtım falanda müthiş olur
  2. B

EKRAN KARTINI SİLERSEM NE OLUR

o ne demek 1613412491 monitördekinden yapıyorum tuşa tıklıyom düzelio 10 kere falan tıklayınca sonra 1 cm falan kayık oluo bu seferde
  3. B

monitörün yanları siyah oluyor kendio çözünürlüğünde
  4. B

laptopum kırık olduğu için monitöre bağlayarak kullanıyorum intel 4000 hd var silersem veya devre dışı bırakırsam yansır mı ekran yoksa ggmi olur çünkü siyah oluo ekranın yanları çözünürlük sıkıntıda
  5. B

r7 250 1gb ddr5 asus

canım istedi kardeşim
  6. B

RAM Kullanımı Çok Yüksek!

normalde discord ve çeşitli oyunlar aynı anda açıkken falan da böyle oluyordu 1613044880 up spam atıyorum kbmayın
  7. B

r7 250 1gb ddr5 asus

bir kere bende amd nin yeni sürümünü yükleyince çözünürlüğüm düşmüştü güncellemede sıkıntısı vardır ya da sürücü ayarlarında ekran kartının ayarlarına göz gezdirebilirsin
  8. B

RAM Kullanımı Çok Yüksek!

gördüğünü gibi ramimin hepsi kullanılıyor ve sadece opera açık forum için son zamanlar böyle bir sıkıntı ile karşı karşıyayım sıkıntısı nedir? 1613044575 up
  9. B

fiber vdsl ve adsl altyapı

adsl bağladık da vodafone geçiş yapabilirz demişti aradığımızda yükselirmi gene 50mb falan
  10. B

fiber vdsl ve adsl altyapı

altyapım gözükürken bugün baktığımda altyapı gözükmüyor neden böyle oldu aradığımda olduğunu söylemişlerdi birçok firma
  11. B

ADSL VDSL ACİL YARDIM VODAFONE

vodafone net vdsl ücretleri 88 ve 98 TL modemiyle beraber adslden geçiş yapmak istiyorum birazcık fazla indirim gelir mi yeni kampanya
  12. B

modem vdsl ve adsl yardımm

merhabalar vodafone kullancısıyım vdsl altyapımız gelmiş fakat modemle beraber 24mb 2-2,5 uploada 88 50mb 5-7 uploada 98 TL dediler ailemle konuştum biraz yüksek geldi adsl kullanıyoruz 16mblik bu vdsllere kampanya gelir mi
  13. B

ADSL VDSL VE FİBER yardım

merhabalar vodafone kullancısıyım vdsl altyapımız gelmiş fakat modemle beraber 24mb 2-2,5 uploada 88 50mb 5-7 uploada 98 TL dediler ailemle konuştum biraz yüksek geldi adsl kullanıyoruz 16mblik bu vdsllere kampanya gelir mi
  14. B

usden win7 kurulumu bozuk

ssdme win 10 kurmuştum sonra eski hddmi eski laptopum için win7 hazırladım kurdum vesayre usbden başlamıyor nasıl yapacağımı biliyorum ama olmuyor iki laptopumdada denedim isoda mı bozukluk var büyük bi siteden indirmiştim
  15. B

win 10 usb format bozuk

seri sıkıntı var gençler usbmde format yükledim gpt ve uefi olarak sonra takınca böle nokta nokta oldu format ekranı gelmedi 1 ay öncede olmuştu hardiskime format atarken uğraşmadım sonra şimdi ssd aldım ona aynısı oldu sıkıntı usbde kesinlikle neden öyle 1609319623 up 1609319762 up
Top Bottom