By Orhan isimli üyenin son içerikleri

1. B

wifi adaptörü için güncelleme zorunlu mu ?

arkadaşlar geçen gün çift antenli bir wifi adaptörü aldım wifi 5 destekli ucuz bişey merak ettiğim bir konu var aldığım site de çoğu kişi sürücüyü bulup indirdim vs. yazdıklarını gördüm modeli Realtek 8812BU yani indirsem mi indirmeden kurulumsuz da yüksek hız alır mıyım ?
  2. B

İnce radyatör fanı nereden bulurum

galiba tek çare kafaya sıkma- 🥲 tabii ki yeni kasa almak sanırım onu da seneye alıcam yine de saolun yanıtlarınız için iyi akşamlar
  3. B

hocam şimdi ölçtüm ram ile kasanın tavanı arasında ram klipsi hariç 4.0 cm net boşluk kalıyor klipse değmesi için de 3.7cm olması gerek radyatörü de ölçtüm 2.6cm geliyor 1.5cm lik fan taksam bile sığmıyor malesef
  4. B

biliyorum seneye upgrade yapıcam nasip olursa rtx40 serisi almayı deneyeceğim bu arada saol link için aldığım radyatör 2.48 mm hemen hemen kurtarıyor 15mm lik alırsam
  5. B

tamam kanka bunu demen yeterli :d 1695149317 eyw
  6. B

dostum ben zaten sorununun ne olduğunu biliyorum sadece aradığım radyatöre uygun slim fan modeli evet ramlere çarpıyor ve anakartı kasanın küçük olmasından dolayı indiremiyorum hani yapamayacağım bir şey olsa uğraşmam zaten sıvı soğutmayla sorunun fanlarda olduğunu ve slim fan gerektiğini...
  7. B

Anladim hocam mecburen kasa değişmem gerek neyse yanıt için sagolun
  8. B

Yani radyatöre taksam da tam sogutma performansı vermez diyorsun knk
  9. B

Rtx3050 R5 5600 32GB ram 3200mhz B550M p gen3 msi Game master R02 mesh rgb kasa Sharkoon 650w psu
  10. B

Aldığım sıvı soğutma fanı ramlere değiyor onun için ince fan arıyorum sorun bu zaten
  11. B

Arkadaşlar radyatör fanı arıyorum 12x12 cm 10mm kalınlıkta olmalı bütün sitelerde 15mm satıyorlar 10 mm lik alabileceğim site varsa link olarak gönderir misiniz
  12. B

radyatör için fan önerisi

arkadaşlar 240`mmlik sıvı soğutucum kasaya monte ederken ram lere temas ediyor radyatör için ince fan nereden satın alabilirim ne önerirsiniz (bu arada ön tarafa tak fikri verecek olan arkadaşlar ön taraf için biraz kısa)
  13. B

Sıvı soğutma aldım montaj yapamıyorum

dostum malesef uymuyor herkesten çok istedim sorunun çözümü için ama elden gelen bir şey yok malesef anakartım MSİ B550 M P gen3 her türlü kombinasyonu denedim takabilmek için en sonunda vazgeçtim umarım mağaza geri alır
  14. B

arkadaşlar konu çözülmedi en iyisi ben iade edeyim diğer türlü monte olmuyor maksat sıvı soğutucu kullanıp performans testi yapmaktı sağlık olsun iyi akşamlar
  15. B

hayir 1693251801 Islemciye yapışmıyor heralde o şekilde takip denemem sacma olurdu
Top Bottom