ByArrow isimli üyenin son içerikleri

1. B

Üçüncü bir dil öğrenmek istiyorum.

Öğrenirsin ama öğrenmen uzun sürer. Günde 25 dakika dil öğrenmek için çok kısa bir süre. Günde en az 1 saat ayırabilirsen daha iyi olur. 3.dil olarak Fransızca olabilir
  2. B

Öneri FİLM - DİZİ ONERİSİ ??

Dizi: Taş Kâğıt makas Film: Büyük Mucize, Terabithia Köprüsü, Geleceğe Dönüş serisi, Luck,
  3. B

10 bin e alına bilecek en iyi telefon

Bütçeyi artırabilirseniz Samsung A34...
  4. B

Öneri Güzel Hikayeli Oyun Önerisi yapar mısınız?

Beyond: Two Souls
  5. B

Öneri Dizi önerisi arıyorum.

Community, the Big Bang Theory ve Modern Family
  6. B

Yazılım dillerinde kasmayacak laptop

https://www.amazon.com.tr/dp/B0C85K2TP8?tag=akakceprime-21
  7. B

esnaf vergi ödemeden cihaz alması

Kurumsal fatura olarak şirket adına alıyorsun sonra gider olarak gösteriyorsun ve yıl sonu ödeyeceğin vergiden düşüyor.
  8. B

Dizi Film önerisi istiyorum

Doctor Who Arrow The Flash(İlk 3 sezon) Sherlock The Mentalist Grimm Supernatural Person of Interest Agents Of Shield The 100 The Originals Buffy The Vampire Slayer Daredevil The Good Doctor House
  9. B

8400 TL ile ne alınır

İşlemci olabilir AMD Ryzen 5 7600X'e bakabilirsiniz
  10. B

Laptop wifi görmüyor

Laptop binada ki wifi'leri görüyor ama evdeki wifi'yi görmüyor. Arada bir evdeki wifi'yi görüyor ama laptop'u kapatıp açınca ya da bir kaç saat içinde yine wifi gidiyor. Bunu nasıl çözebilirim/düzeltebilirim?
  11. B

sürükleyici dizi öneriler

Doctor Who Arrow The Flash(İlk 3 sezon) Sherlock The Mentalist Grimm Supernatural Person of Interest Agents Of Shield The 100 The Originals Buffy The Vampire Slayer Daredevil The Good Doctor House
  12. B

Trendyol eski adres sorunu

Trendyol da teslimat adresini değiştirdim ve eski adresi tüm trendyol uygulamalarından sildim ama bazen teslimat eski adrese gidiyor. Bunu nasıl çözebilirim/düzeltebilirim.
  13. B

Öneri Duygusal/Drama ve Romantik Komedi film önerilerinizi bekliyorum.

Bridge to Terabithia Big Miracle
  14. B

Macbook Air için harici SSD önerisi

Macbook Air M2 için harici SSD Önerebilir misiniz? 512GB veya 1TB Bütçe: 1000 ile 1500 arası
  15. B

Çözüldü✓ Bilgisayar Aniden Kapandı Açılmıyor

Bilgisayar açıldı. Yardım için teşekkürler
Top Bottom