Ⓒⓛⓐⓢⓚⓘⓝ isimli üyenin son içerikleri

1. 8+16 ram yapabilir miyim sorunsuz çalışır mı ?

Tamam zaten olması gereken 8+8 veya 16+16 bütçeniz yeterli olduğu zaman böyle kullanırsınız. 8+16 da çalışıyor çalışmaz değil ama tam randımanlı çalışmadığı söyleniyor.ona sanırım Flex diyorlardı, şimdi tam hatırlamıyorum. İnternetten bakarsınız
  2. 🔥İndirim Lenovo DDR5 16GB Ramlı Laptop 11,400₺🔥🔥

Caner, sorun ryzen 3 7320u işlemcinin çekirdek sayısı, işlemci hızı ve ön belleği. Şimdi bu laptop'u alan arkadaşlar her ne kadar iş için alsada,bazen gta5 ,valorant,CS2 gibi oyunları düşük ayarlarda da olsa oynamak istiyor. Ramlar DDR 5 ama 4800 MHz, işlemci hızı, ön bellek yetersiz bu yüzden
  3. 8+16 ram yapabilir miyim sorunsuz çalışır mı ?

Bende benzer durumları araştırmıştım. Eğer 8gb olan lehimli ise ve yanında boş slot varsa yanına+8 GB takarsanız ve kullandığınız işlemci çift kanal bellek ile verimli çalışıyor ise o zaman daha performanslı oluyor. Takılı ram lehimli değil ve sistem daha fazla belleği destekliyor ise, o zaman...
  4. Bu laptop alınır mı?

Acer Nitro 5 AN515-46 AMD Ryzen 5 6600H 8 GB 512 GB SSD RTX 3050 FreeDos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.QGXEY.001 Şu an 22866 TL fiyatı var. Hepsiburada burada üzerinden ürün kodu ile arayabilirsiniz. DDR5 ve 32 GB RAM destekliyor.
  5. 🔥İndirim Lenovo DDR5 16GB Ramlı Laptop 11,400₺🔥🔥

Kerim, bugün bende intel işlemcili modelin konusunu açtım. Yabancı karşılaştırma sitelerinde (versus) gibi. Laptop, DDR5 görünüyor ama satıcının teknik özellikler bölümünde DDR 4 görünüyor. Sırf bu sebeple Abdullah'ın Instagram'da tavsiye ettiği MSI laptopu alamadım. Kimsenin bu konuda bilgisi...
  6. ONVO Televizyon Önerisi

@dencet , onvo ov 43f800 görünen artıları 2022 üretim yılı ve Google TV özelliği,kasa yapısı onun dışında farklı bir özellik ben göremedim. Şikayet sitesinde de nispeten daha az şikayet var. Vatan bilgisayar da 4999 TL fiyatı ve stoğu var. Onvo ov42250 de 2020 üretim. Bir yıldır onvo ov50352...
  7. Logitech Logitech G29 Driving Force + Shifter Direksiyon Seti(migros)

Arkadaşlar, bugün 5m migros mağazada gezerken gördüm. 9499 TL shifter dahil fiyatı var. Direksiyon seti arayan arkadaşlara bir fikir olur diyerek paylaşıyorum.
  8. Deprem garantisi var mı ?

Menü Anasayfa Konut Konut Sigortası Nedir, Neleri Kapsar? Konut Sigortası Nedir, Neleri Kapsar? Sigortam.net Editörü Güncelleme tarihi 13.12.2022 Konut ve içerisindeki eşyaları hasar görme risklerine karşı konut sigortası ile güvence altına alabilirsin. Konut sigortasında yer alan ana ve ek...
  9. Dual RTX 3070 Siparişimi Verdim

Hayırlı olsun, eğlenceniz bol olsun.
  10. Adana Hastane Sahipsiz Çocuklar

Arkadaşlar, şu an 238 çocuk tedavi altında açıklaması yapıldı. Tedavisi tamamlanan 70 küsur çocuk aile bakanlığı koruması altında. Ben bu şekilde açıktan çocukların fotoğraflarının yayılmasına ve telefon numaralarının paylaşılmasını anlamıyorum. Kişisel verilerin korunması onların güvenliği...
  11. 1000TL PSU'suz mesh kasa önerisi

Sıfır böyle bir ilan var https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-bitfenix-nsm-150-kkgsk-3a-nova-mesh-se-matx-black-3-fans-120-cm-ar-fiyati,179341977.html
  12. Yardım HEPSİPAY ANINDA İADE YALANI

Sizin siparişinizdeki ürün dün sipariş verdiğinizde dün için aynı gün kargo yazıyor muydu? Çünkü aynı gün kargo oldu ise ve siparişinizi bugün iptal ettiyseniz. Zaten ürün kendilerine ulaşmadan ödeme yapılmaz. İade demek ürün size ulaştı almadınız veya alıp iade ettiniz demektir. İptal işlemi de...
  13. Yardım HEPSİPAY ANINDA İADE YALANI

Bütün sorularınızın cevabı aşağıda verilmiş. Umarım sorununuz giderilir. Çünkü iptal işlemi aynı gün gerçekleştirmemişsiniz. İade / iptal ettiğim bir ürünün para iadesi nasıl yapılır? İlgili siparişi seçerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Sipariş seç Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız...
  14. Yardım HEPSİPAY ANINDA İADE YALANI

Hepsipay sitesinde anladığım kadarıyla şöyle diyor. Eğer ödemeyi hepsipay üzerinden yaparsanız,iptal ettiğinizde aynı gün içinde ödemeyi alırsınız deniliyor. Siz siparişi saat kaçta verdiniz ve saat kaçta iptal ettiniz?
  15. Alnımda geçmeyen leke var

Doğuştan değil ise, plastik veya estetik cerraha gösterin. En iyi çözüm bu olur. Şehir hastanelerinde bu bölümler var.
Top Bottom