c0rbius isimli üyenin son içerikleri

1. C

Aldığım konsolun sıfır olduğunu nasıl anlarım?

Bugün trendyol, "Markon" satıcısı üzerinden aldığım switch lite elime ulaştı. Kutusunun içindeki kartonun yırtık olması(Kutuyu açmadan yırtılmış olamaz), dış kutunun ezik olması ve kullanım kılavuzunun olmaması sebebiyle biraz şüpheye düştüm. Aklıma cihaz seri numarasıyla aratma yapma fikri...
  2. C

Nintendo Switch için SD Kart önerisi?

Switch lite cihazıma SD kart almak istiyorum ama gördüğüm kadarıyla switch serisi özel SD kartlar çıkarmışlar. Acaba sadece bu özel seri kartlar mı Switch de çalışıyor yoksa bir pazarlama stratejisi mi? Ne olayı var bu SD kartların?
  3. C

Beni dolandıran kişiyi buldum.

Saat 12 de telefonla arayıp figürümü 3 aydır göndermediniz para iadesi istiyorum diye arayacağım. Daha önce hiç telefondan aramadım. Daha sonra eğer paramı falan göndermezse ki zannetmiyorum evde yazıcı var. Gidip tüm delilleri çıktı alıp bir dilekçe hazırlayıp polise vermeyi düşünüyoruz...
  4. C

BJJ takımından 3 kişiyle birlikte gidecektik. Hepimiz boks da yaptık dövüşmeyi biliyoruz. Emanet konusunda da hiç taşımadım hiç de taşımayı düşünmüyorum. Şu anda gitmekten çok polise gitme taraftarıyız.
  5. C

Maddi + manevi dava açarsak istediğimiz meblağda dava açabiliyoruz sanırım. Eğer bu kişi daha önce de birçok kişiyi dolandırdıysa -ki tek kurbanın ben olduğunu zannetmiyorum- davayı gören hakimin bu konuda eli korkak davranacağını zannetmiyorum. Bildiğim kadarıyla bu konuda yönetmelikler de...
  6. C

Bilmiyorum ne yapsak. Çok kararsızız.
  7. C

Hayır polise vermek değil de Tazminat davası açıp peşini bırakmasak ne kadar para koparabiliriz acaba?
  8. C

Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce bir instagram sayfasından 1150 TL ye figür almıştım. Adam beni oyaladıkça oyaladı. En son da yarın haber vericem diyip daha da mesajlarıma dönmedi. Sonra da instagram hesabını daha da kullanmadı. Ben de o sıralarda dolandırıldığımı düşünüp 3d yazıcı işini bilen bir...
  9. C

Asus ROG Laptop ekran kartı güç ayarı

Hocam dynamic boost'u kapattım. CPU boost'u kapatmamı önerir misiniz? Şu anda agresif modunda.
  10. C

Asus ROG Laptop ekran kartı güç ayarı

Hocam çok ufak bir soru dynamic boost u 5w a indirdim buradan aldığım fazla voltajı işlemci üzerine eklememe gerek var mı? Yoksa sadece dynamic boost u mu kapatayım?
  11. C

Kutusu açılmamış monitör iade edilir mi?

Hmm sıkıntı yaratırlar mı acaba? Ürünü poşetinden bile çıkarmadım.
  12. C

Anladığım kadarıyla kanunlar benim tarafımda. Öyleyse çok bir sıkıntı yok.
  13. C

Kargo değil ya kendim alıp geldim. Kutuda da herhangi bir hasar yok
  14. C

Sıkıntı çıkarırlarsa ne yapmalıyım? Başıma gelir mi böyle bir şey?
  15. C

Dün sinerjiden monitör aldım. Eve dönerken media markt a uğrayayım dedim. Teşhir bir monitör buldum yarı yarıya düşmüştü fiyatı gıcır gıcırdı. Ben de onu aldım ikisiyle eve döndüm. Diğer monitörü iade edebiliyor muyum? Kutusunu açmadım.
Top Bottom