C4JN isimli üyenin son içerikleri

1. C

Iphone 7Plus Telefon Kapandı Ve Boş Kırmızı Şarj Simgesi Bile Gözükmüyor

Arkadaşlar telefonumun şarjı 0 oldu neredeyse 20 saattir geri şarja takamadım. Bugün taktım neyse başta taktığımda boş kırmızı şarj simgeside gözüküyordu ne oldu bilmiyorum bir anda o simgede gitti. Telefon simsiyah ekranda şarj oluyor mu olmuyor mu onu da anlamıyorum yine de şarja taktım. Ne...
  2. C

10.000 TL Bandında Telefon Önerir Misiniz

karar verdim ve bu modeli almayı düşünüyorum ama baktım şimdi bazı modellerinde snapdragon olarak geçiyor bazı modellerinde o yazmıyor çok fark eder mi bu özelliği?
  3. C

1 gün çıkartırsa iyi benim için bir kaç yerde baktım 4 saat falan yazıyor. 1694935699 7 plus var bende pil saglıgı %70 o zaten 4 saat dayanıyor
  4. C

Arkadaşlar 10k bütçem var bu bütçeye uygun telefon önerir misiniz? S20FE'ye bakıyordum fakat şarjı beni pek tatmin etmedi o yüzden vazgeçtim.
  5. C

Laptop Altının Boş Kalması İç Parçalarına Zarar Verir Mi?

Arkadaşlar Laptop alçakta kaldığından altına bir kaç kitap falan koydum. Laptopun orta kısımları destekli ama yan kısımlarının altını destekleyen bir şey yok. Yer çekimi falan derken iç parçalarına bir şey olabilir mi? Çok saçma biliyorum ama ses kartı sorun çıkarmaya başladı gibi. Aklıma...
  6. C

4000 TL Bandında 2.El Sistem Toplamama Yardımcı Olur Musunuz

Hacı son olarak şöyle bir şey düşündüm sen ne dersin? İşlemci : Ryzen 5 1600 AF 1100-1200TL 2. El Ekran Kartı : RX 580 4GB 1350TL 2.el Anakart : Gigabyte B450M H 1377 TL 0 alıcam Ram : GoodRam 8GB 500 TL 0 alıcam PSU : High Power 500W PSU 0 alıcam PSU'yu 2.el almayın dediklerinden böyle yaptım...
  7. C

Bu bütçeyle topladığım bu sistem iyi midir?

Arkadaşlar 5500-6000 ile şöyle bir sistem toplamayı düşünüyorum sizce nasıldır? İşlemci : Ryzen 5 1600 AF 1100-1200TL 2. El Ekran Kartı : RX 580 4GB 1350TL 2.el Anakart : Gigabyte B450M H 1377 TL 0 alıcam Ram : GoodRam 8GB 500 TL 0 alıcam PSU : High Power 500W PSU 0 alıcam Monitör ve Kasa da...
  8. C

Yardım 2. el ekran kartı önerisi

tamamdır kral eyvallah, inşallah yarın bende ekran kartı alacağım ondan bakalım.
  9. C

Yardım 2. el ekran kartı önerisi

Kral harbiden güvenilir midir bende RX 570 veya 580 alacağımda. Daha öncesinde de bir sürü alışveriş yapmış ama yine de merak ediyorum. Güvenilirdir dimi yani? Geldiğinde Furmark testleri falan yaptın mı sonuçlar güzel miydi?
  10. C

tamamdır kral eyvallah sağolasın.
  11. C

Beyler kusura bakmayın tekrar rahatsız ettim şimdi bir işten 500-1000 lira arası daha gelecek muhtemelen. 5000 TL bütçem var ona göre bir öneriniz var mıdır acaba saygılarla.
  12. C

Eyvallah kral sağolasın.
  13. C

Krallar ben de bir de 2. el laptop var. İ5 5200u GT920M 4GB RAM HDD bunuda satmayı düşünüyorum 3500 TL teklif geldi sizce verilir mi? Herhangi bir sorunu yok ama içine temizlik lazım bir de macun yenileme onun dışında touchpad klavye sağlam.
  14. C

4000 TL'ye 2.el sistem toplamayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim APU sistem olur farketmez. Cs,Valorant GTA 5 gibi oyunları kaldırabilirse çok iyi olur. Yardımcı olursanız sevinirim ileride parça yükseltme yapmayıda düşünüyorum ama şimdilik bu tarz oyunları açsa bana yeter.
  15. C

Facebook'ta Adıma Reklam Hesabı Açılıp Üstüne Bir de Ödeme Yapmışlar

Merhaba bugün faceye girdim az takılıyordum. Bir baktım bildirimde ödemeniz gerçekleşmedi hatası çıktı. Girip baktım adıma reklam hesabı açılmış zaten facebook, metaverse aynı. Ben de pek anlamam bu işlerden daha önceden hiç girmedim bile üstüne Ukrayna'dan 300 ruble mi artık onların parası...
Top Bottom