• C
      Caldwell0, Sistem/Parça Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Daha önce böyle sağlam bir bilgisayar almadığım için baya bilgisizim bu konularda hocam. Arkadaş işte Asus Dual'i önerdi.
    • C
      İşlemci için konuşmak gerekirse hocam 7600X, 7500F'e göre sanırım biraz daha iyi benchmark ve oyun test videolarını izledim de. Ram konusuna bakacağım hocam...
    • C
      Peki sizce hocam. İlk attığım mesajıdaki sıvı soğutma mı yoksa aşağıda bıraktığım sıvı soğutmayı mı tercih etmeliyim? Asus Dual alırsam ekran kartını daha...
    • C
      https://www.gamegaraj.com/urun/cooler-master-masterliquid-ml240l-v2-240mm-rgb-sivi-sogutma/ Bu iş görür mü hocam? Soğutmaktan ziyade biraz da sessiz...
    • C
      BEkle. 1728655261...
    • C
      Merhaba, Çok teşekkür ederim yorumuzun için. Sıvı soğutma almayı düşünüyorum hem daha hoş gözüksün hem daha sessiz olsun diye. Sizin önerebileceğiniz 1500...
    • C
      180 veya 240hz ideal sanırsam hocam.
    • C
      Kafamda bir bütçe yok Amazon'da 6 taksit vade farksız yapılıyor o yüzden 50K'a kadar harcayabilirim. 1728655143 Monitör, Klavye ve Kullaklık için öneride...
    • C
      Teşekkürler hocam onu ben biraz daha sorayım arkadaşlara. Isınır ısınmaz detaylarını çok bilmiyorum da. Peki ekran kartı haricinde gözüne takılan bir parça...
    • C
      Çok anlamıyorum da. Birinde 2 fan var. Birinde 3 fan normal olarak 3 fanlı olan daha iyi soğutmaz mı ki?
    • C
      Ek olarak şu anki sistemde olan ekran kartı linki de aşağıda hocam. Link...
    • C
      Fiyat çok değişmediği sürece ekran kartını değiştirebilirim. Bu fiyat aralığında önerebileceğin bir ekran kartı var mı hocam? Örnek...
    • C
      Windforce'ın ısınma kendi sorunu mu bu ısınmayı nasıl engelleyebilirim?
    • C
      Caldwell0, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde Sistem/Parça Önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar, Arkadaşlar bilgisayar toplama konusunda çok bir bilgim yok. Beğendiğim seçtiğim parçaları aşağıya detaylı olarak bırakıyorum. Parçalar hakkında...
    • C
      Caldwell0, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde Sistem Hakkında Bilgi Alma başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar, Arkadaşlar bilgisayar toplama konusunda çok bir bilgim yok. Beğendiğim seçtiğim parçaları aşağıya detaylı olarak bırakıyorum. Parçalar hakkında...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,480
Üyeler
157,240
Son üye