CanAbiGF isimli üyenin son etkinliği

• C
    CanAbiGF, Youtube de ne tutar? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Ne tür shorts videoları tutar?
  • C
    Düşük sistem için oyun önerir misiniz? Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek 4 GB RAM Intel HD Graphics 1 GB
  • C
    Donanım yok malesef bende isterdim sağlam bir kasam olmasını casper nirvana laptop ile video çekiyorum. İçimde ateş var mı emin değilim. Zaten bu youtube de...
  • C
    Bulamıyorum hocam ne yapmalıyım? Ve Obs kasmıştı. Bandicam kullanıyorum ses birbirine giriyor.
  • C
    Hangi oyunları çekeyim hocam? Capcuta virüslü demişlerdi hala var mı o konu.
  • C
    Bu tarz video üretmek istiyorum ama capcut, kdenlive ile yapılır mı bilmiyorum. Bu tarz hikaye anlatımlı video nasıl hazırlanır hiçbir bilgim yok.
  • C
    CanAbiGF, Yayıncılık Platformları kategorisinde Youtube de ne tutar? başlıklı bir konu açtı.
    Merhaba dostlar, Youtube de oyun kanalı olarak içerik üreteceğim ama hangi içerik tutar hangi oyun tutar bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Düşük sistemim var.
  • C
    CanAbiGF, Sizce youtube videom nasıl? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Kasmalar yaşadım obs de. Pixeller birbirine girdi Stardew valley oyununda ve çıkış yaptım çöktü.
  • C
    Arkadaşlar başka oyun öneriniz var mı?
  • C
    Yok malesef. 1720902711 Streamlabs kaldırır mı? 4 gb ram var. 8 istiyormuş.
  • C
    OBS de kasmalar yaşadım o yüzden uzak duruyorum. Bandicam da 20 fps alıyorum. Pixeller birbirine girdi oyun çöktü tekrar yükledim düzeldi.
  • C
    Bandicam. 1720902017 Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek 4 GB RAM Intel HD Graphics 1 GB
  • C
    Arkadaşlar bildiğiniz oyunları öneri de bulunur musunuz düşük sistemli???
  • C
    Hocam farklı oyun biliyor musunuz? İndie pixel, yada simulator oyunları Strateji oyunları felan.
  • C
    CanAbiGF, Sosyal Medya Platformları kategorisinde Sizce youtube videom nasıl? başlıklı bir konu açtı.
    Merhaba dostlar, Düşük sistem ile bir oyun videosu çektim ama nasıl olduğuna fikrim yok. Ses konusunda sıkıntılar yaşadım mesela yağmur sesi benim sesi...
Top Bottom