• Caner Kaygusuz
      Caner Kaygusuz, Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ben rampage crack kullanıyorum hafif şık ve oyunlardaki ses yönü başarılı. bağlantısı ve şarj süresi iyi. müzik performansı doğal olarak çok iyi değil ama...
    • Caner Kaygusuz
      Caner Kaygusuz, IOS HANGİ IPHONE MODELINI ALMALIYIM başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Youtube da bir çok videoda gösteriliyor olmazsa olmaz bir özellik değil fakat el alışkanlığı için sadece iphone kullananlara göre güzel bir özellik. çünkü...
    • Caner Kaygusuz
      Caner Kaygusuz, Yeni pc topluyorum parça kontrolü başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yine sorunun cevabına gelecek olursak seçtiğin işlemci ekran kartını besler ve ekran kartını 4060 ile değiştirirsen performansın daha üst seviyeye çıkar...
    • Caner Kaygusuz
      Caner Kaygusuz, Yeni pc topluyorum parça kontrolü başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sorunun cevabı hayır sıkıntı yaşamazsın. Görüşe gelecek olursak; 37500 güzel rakam parçalarda fena değil fakat bu paraya 3060lı sistem dizmek hem de bu...
    • Caner Kaygusuz
      Caner Kaygusuz, Bu sistem 2 k yeterli olur mu arkadaşlar ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Şuanda 4070 ile 2k da ultrada 60fps altında alacağın oyun yok gibi bir şey varsa da yazılımsal sıkıntıları olduğu içindir. Kaldı ki artık bir sürü fps...
    • Caner Kaygusuz
      Caner Kaygusuz, m2 ssd ömrü ne kadar başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ortalama ssd ömrünü kullanım durumun belirler. Sürekli üzerine yazma işlemi yapılan ssd nin ömrü daha çabuk kısalır. Sabit veriler kalacaksa oyun gibi...
    • Caner Kaygusuz
      Caner Kaygusuz, IOS HANGİ IPHONE MODELINI ALMALIYIM başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Günden güne iyileşen batarya performansı type-c kullanımı kamera iyileştirmesi dinamik ada yardımcı tuş ve daha iyi ram dosya transferi ve işlemci gibi...
    • Caner Kaygusuz
      Caner Kaygusuz, Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kardeşim rampage crack ya da havit gamenote al geç kablosuz ve fiyat performans ürünler.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,991
Üyeler
140,277
Son üye