CanerKaraca isimli üyenin son içerikleri

1. CanerKaraca

❌İndirim Bitti! 🔥Paribu hesabını doğrula 1000₺ kazan🔥🔥

Yamyamlar yüzünden borsanın itibarı 5 paralık oldu, yazık oldu. Ödül 1000 değil de 100 olsaydı iyi olurdu. En azından bizim gibi garibanlar yemek parasını çıkarırdı. Allah bilir nasıl adamlar 10k para kaldırdı 2 dakikada.
  2. CanerKaraca

Açılmaz tabi, sinirlenip uğraşmak isteyen manyaklar için... 😄
  3. CanerKaraca

Gram şeffaflık yok. Direkt başlıkta 19 Nisan'da üye olan herkese 1000₺ yazmışlar, tamamen dolandırıcılık. 2 saatlik kampanya mı olur. Aşağıdaki ek bilgilere ödül havuzunun 4 BTC ile sınırlı olduğunu yazmaları gerekiyordu, yazmamışlar. Wayback machine ile çekip dava açın.
  4. CanerKaraca

🔥İndirim HangiKredi Finansal Rapor Ücretsiz

En sonda 3 tane tik var, sadece en alttakini seçin. Üyelik açmanıza ve reklam izni vermenize gerek yok.
  5. CanerKaraca

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Siz yine şanslısınız. Bizde VDSL var bir tek. TurkNet'ten memnunduk enayi yerine koyup zam üstüne zam yaptılar, şuan GıbırNet'e 220₺'ye aynı deneyimi mis gibi alıyoruz 50mbps. Hiçbir sorun yaşamadık ama. Yurtdışı çıkışlarında Türk Telekom ve ComNet kullanıyorlar.
  6. CanerKaraca

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Superonline'da hızınız 1000'de olsa 500000'de olsa ping ve yurtdışı bağlantılarında hız problemleri oluyormuş. Ayrıca DPI ile VPN'leri de engelliyorlar. Bu şikayetleri bilerek geçin, sonradan pişman olmayın. Ayrıca bazı portları da engelliyorlar.
  7. CanerKaraca

🔥🔥PEGASUS YURTDIŞI 1€ + VERGİLER İLE SATIŞTA

Evet ben de 691₺ ye buldum, dönüşe de 1200₺ civarı buldum ama tarih aralıkları tutmuyor bu ikisinin. Dönüş 2300₺ civarı yani toplam 3₺ oluyor. Vize almam gerekiyor v.s konaklama sıkıntısı var yani tarihler tam tutamayacağı için. Öğrenci için tek başına zor. Anca orada tanıdık olacak ya da otel...
  8. CanerKaraca

🔥🔥PEGASUS YURTDIŞI 1€ + VERGİLER İLE SATIŞTA

Kampanya tek kullanımlık mı? Gidiş buluyorum da dönüşü bir türlü bulamıyorum kampanyalı.
  9. CanerKaraca

🔥Steam Bedava 3 Dolar Kazanma Taktiği KONU GÜNCELLENDİ!🔥

günde 2 dolar mı kazancaz
  10. CanerKaraca

Sinbo Elektrikli Izgara (120 TL )

arkadasların odasında var
  11. CanerKaraca

Sinbo Elektrikli Izgara (120 TL )

Yurda alınır mı
Top Bottom