CanKoksalan isimli üyenin son içerikleri

1. CanKoksalan

Oyunlarda FPS Düşmesi

en son çıkan 22 şubatta ki güncellemeyi de yaptım. buna rağmen düzelmiyor. bir türlü çözümünü bulamadım. işlemcinin soğutucusu mu değiştirsem acaba?
  2. CanKoksalan

Valotant CS kaç FPS alır

sen 2. el al babana sıfır aldım dersin.
  3. CanKoksalan

Oyunlarda FPS Düşmesi

ryzen 5 5600 işlemci rx 5700 ekran kartı 2x8 ram valorantta ve lol de FPS düşüşü yaşıyorum bu zamanlar. Normal zamanda valoda 350 den aşağıya almazken şu an birden 200 lere iniyor. Ben kendim bir çözüm bulamadım acaba sizlerin bir tavsiyesi olabilir mi?
  4. CanKoksalan

Çözüldü✓ SSD Sistemde 1 GB Olarak Gözüküyor

şu an çözdüm hocam BIOS güncellemesinden sonra şu an windows kurulumu yapıyorum Teşekkür ederim.
  5. CanKoksalan

Asus Prime B550M-K AMD B550 Soket AM4 DDR4 1670523722 şu an BİOS güncellemesi yapıyorum hocam
  6. CanKoksalan

başka bir pc de normal bir şekilde okuyor ama benim anakartta problem olabilir mi? şu an BİOS güncelleesi yapıyorum bu sorunumu çözer mi?
  7. CanKoksalan

Merhaba; yeni aldığım pc de 512 gb m2 ssd 1 gb olarak görülüyor ne yaptıysam düzeltemedim acaba neden yapar? konu hakkında bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.
  8. CanKoksalan

Epic den aldığım 2k21 açılmıyor

AVX2 desteği mevcut r5 1600 AF de baktım şimdi
  9. CanKoksalan

daha dün açıp oynadığım oyun bugün açılmıyor. PC yi kıracağım şimdi
  10. CanKoksalan

r5 1600 gtx1650 8 gb ram oyunu her türlü açmaya çalıştım ama başlatılıyor diyip masa üstüne geri dönüyor. Başına böyle bir sorun gelip çözen oldu mu acaba?
  11. CanKoksalan

Klavye tuşları 2 harf birden yazıyor

PC yi yeniden başlattın ana olmadı maalesef 1603348091 Bak işte onu yapmadım akşam eve geldiğimde deneyeyim onu
  12. CanKoksalan

Yok mu kimsenin bir bildiği ya illa yeni klavye mi alacağım :(
  13. CanKoksalan

Yok hocam bir şey dökmedim. Dün hiç bir sorunu yoktu. Bir de bastığım tuşlar birbirleri ile alakası yerlerden basıyor.
  14. CanKoksalan

Arkadaşlar selam Klavye durduk yere çift tuş basmaya başladı ‘e basınca eı’ ‘1 basınca 1ü’ ‘m basınca m8’ ‘n basınca nf’ basıyor gibi bir çok tuşta yapıyor bunu ‘alt gr’ basınca PC yi kapattı delete tuşu hem siliyor hem x basıyor var mıdır bir çözümü acaba
  15. CanKoksalan

Yardım SSD nin sağlığı hangi seviyede ciddi risktedir ?

eyvallah aga saolasın
Top Bottom