Canxz isimli üyenin son içerikleri

1. Canxz

uygulama simgelerindeki tik nasıl kaldırılır?

nasıl kaldırabilirim hesabım acık microsoft hesabım
  2. Canxz

uygulama simgelerindeki tik nasıl kaldırılır?

uygulama simgelerini kendime göre değiştirdim ama yeşil onay tiki şeklinde simge var onları nasıl kaldırabilirim?
  3. Canxz

Çözüldü✓ Bilgisayar hatası, Çözüldü

cok sağolun sayenizde hallettim. 1714516709 dediğiniz gibi yaptım çözdüm, herhangi bir ssd veya hdd zarar görmemiştir değil mi?
  4. Canxz

biosta ne yapacağım pek anlamıyorum detaylı yardımcı olurmusunuz instagram veya dc üzerinden. minnettar olurum.
  5. Canxz

windows kurulumu kısmından yapıyordum
  6. Canxz

saçımda kellik mi var?

sabah uyandığımda yatağımda tek tük dökülmüş saçlar kiprikler oluyor bunun nedenini bilmiyorum fakat saçımı kaldırdığımda anlımda hafif açıklıklar var bu normal mi? normal saç stilim uzun olduğu için görünmüyor ama kel kalmaktan da korkuyorum açıkcası , yaşım 19. fotoğraflara bakıp bilgili...
  7. Canxz

Instagram İnstagram takipçilerimi nasıl yükseltebilirim?

Merhaba Tütün satışı yapıyorum instagram üzerinden, platformda tütün ürünleri ban sebebi olduğu için onlarca hesabım kapanıyor tekrar alıp fotoğraf paylaşıyorum, devamlı hesap almak da maliyetli oluyoır açıkcası, ne önerirsiniz, panel almak vb, düşündüm ama nasıl alacağımı bilmiyorum.
  8. Canxz

Öneri Oyun önerir misiniz? :)

merhaba joyistik ile oynayabileceğim oyunlar önerir misiniz?? rdr,gta,nfs,daysgone,spidermanlar bitti onayabileceğim farklı oyun önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler
  9. Canxz

Yardım WWE 2K24 Türkçe Yama Var Mı?

merhaba yakın zamanda WWE 2K24 indirdim fakat türkçe dil desteği yok acaba bu oyun için yapılan bir türkçe yama varmı ?
  10. Canxz

🔥İndirim Ugreen CAT6 Ethernet Kablosu, 8 Metre, Siyah 119₺

normal fiyatı nedir?
  11. Canxz

🔥İndirim 🔥Thunderobot Oyun Kolu 1322TL Aliexpress (İlk Sipariş)

son nesil xbox pembe gamepadim var bu da alınır mı 2. kol istiyorum da
  12. Canxz

japonyadan ps 5 almak için pro beklenmelimi

hocam düz cihaz pahalanır satar pro'ya geçersin diyorsun dapro fiyatı da artıyor aynı zamanda, düz konsolu satıp pro almak nasıl bir piyasa mantığı çözemedim açıkcası :)
  13. Canxz

Efootball VPN olmadan giremiyorum.

merhaba vpn actıgımda etkinlik veya klasman maçlarına girebiliyorum fakat vpn olmadan oyuna girdiğimde şu şekilde logo çıkıyor ve donuyor ip değiştirdim ama nafile, vpn açtığımda da ping oldugu için oynayamıyorum çözümünü bilen varmı?
  14. Canxz

orjinal ps5 kolu önerir misiniz? ?

banada öyle geldi hocam rahatsız etmekden cok böyle basma hassasiyeti zor geldi genel tusların
Top Bottom