Canyesilbas isimli üyenin son içerikleri

1. Canyesilbas

Windows 10 görüntü kayması ve görüntüde bozulma var yardım edebilecek var mı ?

Yok gtx 550ti(768mb) öyle iyi değil idare ediyordu sadece zaten bende xbox series s var pcde google işlerim veya dc işlerim oluyoe genelikle
  2. Canyesilbas

İşlemciyi hatırlamıyorum amd athetion tarzı birşeydi 4 çekirdek 2.8ghz ama daha önemli olan ekran kartını söktüm ve anakarta taktım vga yı bilgisayar görüntü sorunu yok ama bu sefer işlemci yoruluyor masaüstünde bile kasma oluyor sorun ekran kartıymış
  3. Canyesilbas

Eski sürücüleri sildim ve garantisi yok pcsiz kaldım bilgisayarcıya gidene denk :( 1627908005 Acaba ekran kartsız kullansam olmaz mı zaten oyun oynamıyorum film filan izliyorum ama ekran kartından dahili ekran kartına nasıl geçilceğini bilmiyorum
  4. Canyesilbas

En son sürümü kurdum ama hiç bir faydası olmadı ._.
  5. Canyesilbas

Yok zaten şuan geaforce drivers yazdığım da çıkan ilk site yani orjinal siteden kuruyorum(manuel kurulum) hiç o uygulamayı kullanmadım
  6. Canyesilbas

Driver booster kullanmıyorum ve şuan bu bozuklukla gpu sürücüsünün eski driverini silip yeni sürücüleri yüklicem
  7. Canyesilbas

Ama bu nedense son güncellemede oluyor bir önceki güncellemeye geri döndüğümde sorun olmuyordu 1627896551 Biraz açıklar mısın tam anlamadım
  8. Canyesilbas

Arkadaşlar ben windows 10 kullanıyorum ve en son güncelleme yaptığım da görüntü bozuluyor, görseldeki gibi oluyor. Ekran kayması ve görüntüde aşırı bozulma oluyor Bende bu yüzden pcye win10 iso formatı atım ve formata tabii ki en son sürüm kurduğu için indiremediğim gücellemelerde vardı, bu yüzden...
  9. Canyesilbas

15000tl bütce sınırlı A1 ehliyet alabileceğim motor tavsiyesi var mı ?

Tamamdır hocam çok sağolun değerli vaktinizi ayırdığınız için
  10. Canyesilbas

Iğer bilgin varsa sence hangisi kd 125 f mi yoksa drift l mi
  11. Canyesilbas

Ya zaten vitesli motor ilk defa deneyimlicem öyle çok basın da istemiyorum bindiğimde hoşuma gitsin ehliyetimi alim gibisinden bakıyorum. tabii ki top speed filan derken cbr 125 daha iyi olurdu
  12. Canyesilbas

Işte hep bu göz hitabı değil mi nedense gözüm kd 125 veya drift l ye kayıyor :D 1626813912 Ne demek rica ederim
  13. Canyesilbas

Hocam dış görünüş mü yoksa performans mı ? Iğer dış görünüş için diyorsanız Mondial KD 125 F tarzı motorlar daha çok dikkatimi çekiyor
  14. Canyesilbas

8 bin TL için şuan ki ekonomide motor kalmadı doğru düzgün.. :( inşallah 2 sene sonra alırsın 1626813585 Köyde yaşadığım için gym yok ve köy işleri dışın da sporum olmuyor malesef ama motor alabilirsem şehre mesafe 30dk inip gymye giderim 10 değil 15kg veririm bende ayrıca inşallah istediğin...
Top Bottom